Kontaktujte nás

Sharp představuje na ISE nová řešení a platformu Signage (Stánek 12/E76)

Varšava, 07.02.2017
Společnost Sharp představí na veletrhu Integrated Systems Europe svoji platformu s architekturou otevřených systémů určenou pro zařízení digital signage, která nabízí koncovým uživatelům snadné způsoby stahování, ukládání a přehrávání obsahu. Platforma je kombinací nového hardwaru a softwaru od společnosti Sharp a třetích stran, poskytovatelů softwaru pro zařízení digital signage.

Robert Hubluk, Sales Manager CEE – Visual Solutions řekl: „Spuštění této nové platformy Sharp System-On-Chip (SoC) a významné investice do oživení naší řady zařízení digital signage, jsou jasným ukazatelem toho, že se snažíme zvýšit naši přitažlivost na trhu. Nyní máme plné pokrytí a tu správnou kombinaci vysoce kvalitních hardwarových a softwarových řešení včetně partnerů, kteří se postaví výzvě status quo a předvedou návštěvníku našeho stánku na ISE, že jsme připraveni obchodovat.“

 V nových panelech je integrován System on Chip (SoC) na kterém lze provozovat Sharp Digital Signage Software. Jedná se o otevřenou platformu SoC pro Android™. Platforma otevřené architektury Sharp kombinuje vysoce kvalitní hardware Sharp, prostředí SoC pro Android, patentovaný software nebo software třetích stran pro maloobchodní nebo firemní monitory. Sharp oznamuje, že uzavřel partnerství se softwarovým společnostmi CityMeo, Grassfish, Videro a easyscreen.

Tři nové řady panelů Sharp nabízí flexibilní možnosti propojení. Mezi ně patří integrovaný SoC (dokáže zpracovat obsah 4K), software Sharp Digital Signage nebo integrovaný přehrávač médií USB s novým softwarem Sharp pro distribuci softwaru či rozšíření Mini OPS (Open Pluggable Specification), které flexibilně rozšiřuje řadu použití.

Port Mini OPS vyvinutý ve spolupráci se společností Intel je moderní OPS malého formátu. Na veletrhu ISE budou představeny tři typy modulů Mini OPS (PC, bezdrátový a HDBaseT), které uživatelům poskytnou více možností využití panelů a interakcí. Kompaktní moduly Mini OPS se snadno instalují, používají a udržují. Tyto odolné vysokorychlostní konektory podporují přenos obsahu 4K.

Řada monitorů PN-R s vysokým jasem a provozem 24/7 nyní obsahuje rozšíření Mini OPS pro jednodušší integraci displeje do širší řady uživatelských aplikací. Modernizovaná řada monitorů „plug and play“ PN-Y s integrovaným přehrávačem médií USB a PN-Q je novou řadu cenově dostupných velkoformátových displejů. Série PN-Q, ideální pro zasedací místnosti a další použití digital signage, je k dispozici s úhlopříčkami 60” až  90”.

Panely PN-Y a PN-R lze nainstalovat obrazovkou vzhůru nebo dolů, jedná  o funkci, která je pro některé velikosti panelů Sharp unikátní. Zároveň lze panely instalovat jak na šířku, tak na výšku. Nabízí všechny standardní vstupy a k dispozici budou v různých kategoriích jasu arůzných velikostech – od 32“ do 70“.

Chcete-li získat více informací o produktech a řešeních Sharp Visual Solutions, klikněte zde www.sharp.cz/cps/rde/xchg/cz/hs.xsl/-/html/vizualni-reseni.htm.

● Android je ochranná známka Google Inc.

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social