Kontaktujte nás

Sharp „pozitivně naruší“ ISE (Sharp na stánku 12/E76 představí ambiciózní řadu nových produktů)

Varšava, 07.02.2017
Na veletrhu Integrated Systems Europe (ISE), prvním významném veletrhu, kterého se Sharp účastní od svého spojení s Foxconn, představí společnost Sharp nové řady produktů Visual Solution. Zahrnuje šest nových kategorií produktů, představení nové platformy s řešením digital signage, platformu architektury otevřených systémů Sharp a formát OPS (Open Pluggable Specification) navržený ve spolupráci se společností Intel.

Mezi hardwarové vrcholy patří video stěna poskládaná z panelů s úhlopříčkou 70“, největších dostupných panelů na trhu. Jde o první interaktivní panel společnosti pro konferenční prostory a řadu interaktivních panelů s technologií přímého propojení. Společnost Sharp na stánku také představí ukázku z oblasti rozvoje a vývoje, prototyp poloprůhledného monitoru Field Sequential Display (FSD).

Robert Hubluk, Sales Manager CEE – Visual Solutions uvedl: „Abychom mohli být považováni za významného dodavatele, víme, že si naše široká a komplexní produktová řada musí získat podíl na trhu. Proto investujeme do mainstreamových oblastí, např. signage, ale také do inovativních a nových řešení jako jsou velkoformátové video stěny a monitory pro konferenční prostory. Díky partnerství se společností Foxconn jsme získali lepší pozici a můžeme nabízet širokou škálu možností, prodejcům a integrátorům tak dáváme další možnost partnerství.“

Interaktivní monitory
Polovina stánku společnosti Sharp je věnována interaktivním produktům pro učebny a přednáškové sály, včetně nových monitorů BIG PAD s úhlopříčkou 70“ a 80“ (PN-70SC5 a PN-80SC5), s přímým propojením, které umožňuje lepší zobrazení a dotyk. Rozšířené funkce poskytnou uživatelům lepší kontrolu nad jejich prezentacemi a více možností spolupráce a interaktivity.

Sharp rovněž představuje svůj první interaktivní monitor BIG PAD s úhlopříčkou 40“, který je určený pro menší prostory, konferenční prostory a k použití v rámci interaktivních monitorů. Dotykový monitor PN-40TC1 40” představuje kapacitní dotyk, a nabízí výhody většího BIG PAD Sharp – to vše v menší velikosti, díky které čemuž je spolupráce v malých skupinách snazší.

Všechny monitory BIG PAD nabízí uživatelský vjem nazývaný „Pen-on-Paper, při kterém je psaní na monitor stejně tak přirozené jako psaní na papír. Je tomu tak díky kombinaci hardwarových funkcí a softwarových balíčků, díky kterým není technologie překážkou, ale něčím, co zvyšuje produktivitu obchodních schůzek a spolupráce.

Digital signage
Sharp mění své portfolio digital signage o nový hardware, software a rozšiřuje spolupráci s poskytovateli softwarových produktů.

V oblasti hardwaru, představuje Sharp příští generaci své řady monitorů s vysokým jasem PN-R a PN-U, řadu monitorů „plug and play“ PN-Y s integrovaným přehrávačem médií USB a PN-Q, novou řadu cenově dostupných velkoformátových displejů. Série PN-Q, ideální pro zasedací místnosti a další aplikace digital signage s úhlopříčkou 60” až 90”.

Společnost Sharp nabízí  zdarma jako součást nových monitorů System on Chip (SoC) s vlastním software pro digital signage, Sharp Digital Signage Software. Pro dodavatele softwaru otevřel svoji platformu SoC pro Android™. Platforma otevřené architektury Sharp kombinuje vysoce kvalitní hardware Sharp, prostředí SoC pro Android, patentovaný software nebo software třetích stran pro maloobchodní nebo firemní monitory. Sharp oznamuje, že uzavřel partnerství se softwarovým společnostmi CityMeo, Grassfish, Videro a easyscreen.

Tři nové řady panelů Sharp nabízí flexibilní možnosti propojení. Mezi ně patří integrovaný SoC (dokáže zpracovat obsah v rozlišení 4K), software Sharp Digital Signage nebo integrovaný přehrávač médií USB s novým softwarem Sharp pro distribuci softwaru či rozšíření Mini OPS (Open Pluggable Specification), které flexibilně rozšiřuje řadu použití.

Port Mini OPS vyvinutý ve spolupráci s Intel je moderní OPS malého formátu. Na ISE budou představeny tři typy modulů Mini OPS (PC, bezdrátový a HDBaseT), které uživatelům poskytnou více možností využití monitorů a interakcí. Kompaktní moduly Mini OPS se snadno instalují a používají. Tyto odolné vysokorychlostní konektory budoucnosti podporují přenos obsahu v rozlišení 4K.

Videostěna
V návaznosti na značnou nabídku na strhu s videostěnami, představí společnost Sharp nový model panelu s úhlopříčkou 70“, který je největším komerčně dostupným panelem pro video stěny na světě. PN-V701 kombinuje unikátní technologii Sharp UV2A a pokročilou technologii UCCT (Uniform Colour Calibration Technology) s ultra tenkými, ale robustními rámečky, které zajistí vysokou kvalitu obrazu po celé videostěně s minimální rušivým efektem a snadnou údržbou obrazu.

Technologie budoucnosti
Sharp na svém stánku představí poloprůhledný sekvenční monitor Field Sequential Display s úhlopříčkou 17“. Jde o prototyp zařízení vyvinutého v Japonsku, které má řadu použití, od digital signage po zařízení určených pro volný čas a zábavu. Tato vysoce efektivní technologie je naprosto jiná než ostatní, v současnosti dostupné, monitory, neboť využívá sekvenční systém barev RGBW.  

Sharp neustále vyvíjí a hodnotí prototypy řady technologií a FSD je jednou z oblastí, na které se rozvoj a výzkum zaměřuje.

Chcete-li získat více informací o produktech a řešeních Sharp Visual Solutions, klikněte zde www.sharp.cz/cps/rde/xchg/cz/hs.xsl/-/html/vizualni-reseni.htm.

● Android je ochranná známka Google Inc.

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
​​​​​​​Anna.Kozak@sharp.eu

Social