Kontaktujte nás

Optimalizovaná signage řešení Sharp

Pro náročné signage instalace byla skrze malou a exkluzivní komunitu významných signage software společností a skrze partnerský program Platformy Sharp Open Architecture, otevřena Platforma Soc Sharp pro Android™. Tato platforma poskytuje podnikům možnost přidání specializovaného software, jenž uspokojí potřeby řešení v oblasti signage pro jejich konkrétní podnik. 

Sharp Europe aktuálně spolupracuje se společnostmi CityMeo, Easyscreen, Grassfish, Instoremedia, Navori, Signagelive, Stino a Videro.

CityMeo je profesionální řešení komunikace pomocí propagačních obrazovek na klíč, zaměřené na podporu obchodu.

Digital signage jednoduše! Easyscreen vám poskytuje plnou kontrolu nad úzce zacílenou propagací. Vytvářejte online klipy a určete, kdy se budou vysílat.

Platforma Grassfish Xperience je v samém srdci prostředí „internetu věcí“ uvnitř prodejen. Umožňuje digitální oslovení a interakci se zákazníky, měřit a přizpůsobovat se jejich chování a podporovat vaše spolupracovníky na prodejnách.

Instoremedia AB je švédská společnost působící v oblasti digital signage, založená v roce 2004. Nabízí softwarová řešení společnostem, jež chtějí komunikovat pomocí rozličných platforem, mimo jiné Windows, Android a dalších.

Navori je švýcarská společnost s 20 lety zkušeností v oblasti digital signage software.

Digital signage platforma Signagelive je celosvětově využívána více než 1 900 organizacemi na trzích, jež zahrnují maloobchod, vzdělávání a pohostinství ve více než 46 zemích oblasti EMEA, Severní i Jižní Ameriky, Asie a Tichomoří. 

StiNO je německý výrobce digital signage software pro AV komunikační řešení, jež nabízí webový software pro správu obsahu, vhodný pro samostatné i rozsáhlé sítě a cloudové služby.

VIDERO AG je přední společností v oblasti digital signage software.  Podporuje klienty po celé světě v rámci vytváření a sledování interaktivní a působivé komunikace se zákazníky a propagace značek.

Sledujte, prosím, tyto webové stránky pro další aktualizace, případně se s námi spojte ohledně informací, jak se stát partnerem Sharp Open Architecture.