Kontaktujte nás

Sharp na ISE 2017 představí video stěnu s úhlopříčkou 70”

Varšava, 12.01.2017
Největší komerčně dostupná video stěna patří mezi zlaté hřeby stánku Sharp, je ukázkou výhod partnerství s Foxconn: 12/E76

Na veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2017 představí společnost Sharp unikátní obrazovku pro video stěny s úhlopříčkou 70“, která je o 10“ větší než současné největší obrazovky pro video stěny a o 15“ větší než běžný průmyslový standard. Návštěvníky stánku Sharp přivítá stěna tvořená 4x1 obrazovkou na výšku, která je určená pro prodejce luxusního zboží, kteří chtějí dosáhnout maximálního dojmu.

Sharp na ISE představí šest nových produktových řad, některé z nich ve zcela nových kategoriích, což je důkazem rychlého rozvoje činnosti Sharp Visual Solutions od okamžiku spojení Sharp s Foxconn, ke kterému došlo v dubnu 2016. – Náš stánek na ISE představuje významný krok kupředu a vysílá jasnou zprávu – přijďte a obchodujte se Sharp – řekl Sid Stanley, generální ředitel, Visual Solutions. – Rosteme, inovujeme a jak již naši partneři ví, že spolupráce s námi je skvělá. Dokončili jsme působivou modernizaci naší produktové řady a máme silné portfolio, které splňuje potřeby našich zákazníků; je to vzrušující ukázka toho, co přijde během roku 2016, a potvrzení výhod našeho spojení s Foxconn.

Vstupní část stánku Sharp bude věnována interaktivním displejům, včetně nového BIG PAD, inovativního interaktivního plochého displeje Sharp určeného pro prezentace a týmovou spolupráci. Nejnovější BIG PAD s úhlopříčkou 80“ představuje „optické propojení“ pro lepší zážitek ze sledování a přesnější dotek. Poprvé v historii Sharp rovněž představí obrazovku pro konferenční prostory, nová řada interaktivních obrazovek s úhlopříčkou 40“ je navržena tak, aby pomáhala lidem sdílet své nápady a myšlenky během malých neformálních setkání.

Mezi další zajímavosti patří uvedení standardu Sharp Mini OPS (Open Pluggable Specification) určeného pro displeje obrazovek. Tři různé moduly na bázi Mini-OPS snadno a rentabilně rozšíří funkce obrazovek a uživatelům poskytnou flexibilnější interakci.

Více informací o produktech Sharp Visual Solutions naleznete na http://www.sharp.cz/cps/rde/xchg/cz/hs.xsl/-/html/vizualni-reseni.htm

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social