Kontaktujte nás

MFP Sharp získala ocenění iF design pro rok 2019

Praha, 13.02.2019

Sharp Europe je ctí oznámit, že digitální černobílé modely MFP formátu A4 MX-B455W / MX-B355W získaly prestižní ocenění iF design award pro rok 2019. Toto ocenění je jedním z nejprestižnějších ocenění v oblasti produktového designu.

Sharp se svojí digitální černobílou MFP formátu A4 získal prestižní ocenění iF design award

Ocenění iF Design Award je udíleno za vynikající design v sedmi kategoriích. Mimo jiné produkt, obal a komunikaci (včetně designu webu). V rámci všech kategorií se o ocenění pro rok 2019 celkově ucházelo 6 375 produktů z 52 zemí. MFP Sharp zvítězila v kategorii produkt.

Hlavní vlastnosti MX-B455W/B355W
Cílem Sharp bylo navrhnout A4 MFP, kterou by šlo umístit vedle stolu, aniž by působila rušivě. Při hledání uhlazené a efektivní podoby zařízení bez vystupujících částí nakonec Sharp vytvořil siluetu s lehkými křivkami.  Tato MFP navíc disponuje stejným, snadno použitelným rozhraním, používaným ve strojích Sharp formátu A3. To znamená, že z výhod shodné, uživatelsky přívětivé obsluhy, mohou těžit kanceláře všech velikostí.

Funkce a specifikace modelů MX-B455W/B355W jsou navrženy pro zvýšení produktivity kanceláře. Verze MX-B455W nabízí vysokorychlostní barevné skenování rychlostí 110 obr./min. oboustranně – přináší tedy jednu z nejvyšších rychlostí v celém odvětví*1. Mezi další z hlavních vlastností patří konektivita s cloudovými službami jako jsou Google Drive™ a OneDrive®.

O ocenění iF Design Award
Od roku 1953 každoročně udílené ocenění iF Design Award je jednou z celosvětově nejvýznamnějších cen, udílených v oblasti designu. Ocenění jsou organizována iF International Forum Design GmbH, mezinárodní skupinou se sídlem v Německu, která podporuje vynikající počiny v oblasti designu. Oceněné produkty jsou prezentovány na výstavě iF Design v německém Hamburku. K vidění jsou také na webu iF World Design Guide a v aplikaci iF Design pro zařízení se systémy Android a iOS. 

Contact

Marzena Szulc
PR & Communication Manager CEE
marzena.szulc@sharp.eu

Social