Kontaktujte nás

Tisková zpráva

Sharp doplňuje barevná MFZ A3 o čtyři vysokorychlostní modely

Varšava, 11.08.2016
Společnost Sharp Electronics CEE dnes představila čtyři nová vysokorychlostní MFZ, kterými doplnila svoji barevnou řadu A3. Série MX nyní obsahuje třináct zařízení o rychlosti 30-60 stran za minutu, s nejnovějšími doplňky, které nabízí stejné flexibilní toky prací a snadno použitelné funkce, které jsou vlastní celé řadě, a schopnost rychle a efektivně zpracovat vysoký objem úloh tisku, kopírování a skenování.

Modely MX-5050N a MX-6050N Essential, s rychlostí 50 a 60 stran/minutu, jsou zařízení, která lze přizpůsobit tak, aby splňovala všechny standardní potřeby tisku, kopírování a skenování a v případě potřeby je lze modernizovat. Modely MX-5070N a MX-6070N Advanced, s rychlostí 50 a 60 stran/minutu, kombinují funkce s přidanou hodnotou jako je připojení k WiFi a cloudu a snímač pohybu pro rychlejší zahřátí a mají platformu sofistikovaných řešení.

Všechny čtyři vysokorychlostní modely nabízí zjednodušené uživatelské rozhraní, které je přístupné přes dotykovou LCD obrazovku s úhlopříčkou a řešením pull-printing, které ukládá tiskové úlohy k ověření a uvolňuje je až z pěti propojených MFZ bez nutnosti použití tiskového serveru. To znamená, že už nemusíte čekat, až se uvolní obsazené MFZ.

Díky možnosti výměny toneru a papíru aniž by došlo k zastavení tiskové úlohy, nové modely pomáhají udržet vysokou úroveň produktivity v kanceláři. Kromě toho, funkce automatického vysunutí toneru předává kontrolu zpět IT správcům, kteří mohou nastavit úroveň toneru, při které se kazeta vysune; což minimalizuje uživatelský odpad a servisní dohody jsou tak ještě efektivnější.

- Ze zpětných vazeb jsme zjistili, že takové funkce jako je standardní funkce pull-printing a rychlejší časy probuzení měly za následek zvýšení efektivity našich zákazníků, a díky kombinaci těchto funkcí s vysokými rychlostmi, mají společnosti zaručenou optimální produktivitu pro širší různorodost úkolů.- řekl Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE.

Série MX lze přizpůsobit různým formátům papírů, až do formátu SRA3, a různé gramáži, až 300 g/m2, a to oproti předchozím zařízením přináší vyšší různorodost tisku a možnosti úprav.

Všechny čtyři modely jsou nyní

Social