Kontaktujte nás

Tisková zpráva

Šest MFP Sharp s oceněním „Pick“ od Buyers Laboratory. Čím jsou výjimečné?

Londýn, 13.10.2015
Společnost Sharp Europe obdržela od Buyers Laboratory LLC (BLI), předního nezávislého poskytovatele hodnocení řešení pro zobrazování dokumentů, ocenění „Pick“.

Modely společnosti Sharp MX-7500N a MX-6500N získaly ocenění BLI Pick za vynikající barevnou MFP A3 s rychlostí 71 až 80 stránek za minutu, respektive 61 až 70 stránek za minutu, a v monochromatické kategorii získaly ocenění modely Sharp MX-M754N a MX-M564N, a to za výjimečnou spolehlivost a kvalitu obrazu. Model Sharp MX-C301W byl oceněn dvakrát, jako vynikající barevná MFP pro malé a středně velké pracovní skupiny a rovněž obdržel ocenění za energetickou efektivitu.

Jason Cort, ředitel produktového plánování a marketingu, Sharp Europe, řekl: „Společnost Sharp je poctěna, neboť BLI nám letos udělili šest samostatných ocenění „Pick“. Jsme velmi šťastní, že jsme je obdrželi, neboť toto uznání znovu potvrzuje prvenství společnosti Sharp v oboru. Našim zákazníkům poskytujeme ty nejinovativnější a cenově nejefektivnější řešení MFP, která jsou k dispozici.“

MX-7500N a MX-6500N
Barevné tiskové systémy Sharp Pro Series MX-7500N a MX-6500N přináší vysokorychlostní produktovou řadu, během minuty vytisknou až 75 a 65 stran. Tyto modely jsou dokonalé pro prostředí tisku na vyžádání, kdy je produktivita, konzistentní vysoká kvalita obrazu a snadné použití naprostým základem.

Sharp MX-7500N a MX-6500N, které představují první integraci Fiery Command WorkStation do dotykových ovládacích panelů, rozšiřují snadnost použití obsluhou, rovněž šetří prostor a snižují náklady spojené se spuštěním Command WorkStation na samostatném počítači s podstavcem, myší a klávesnicí.

George Mikolay, Senior Product Editor BLI uvedl: „Kromě toho, že se tyto modely v náročných testech BLI ověřily jako vysoce spolehlivé, nabízí sadu skvělých funkcí. Jejich schopnost tisknout celobarevné brožury na standardní papír A3 představuje další hodnotu pro koncové uživatele, a vnitřní řezačka eliminuje potřebu používat velké a finančně náročné řezačky papíru.“

MX-M754N a MX-M564N
MX-M754N a MX-M564N nabízí výkonné multitaskingové funkce pracovního toku a výjimečnou kvalitu obrazu s rychlostí tisku 75 stran za minutu, respektive 56 stran za minutu. Tyto modely, navržené pro velké pracovní skupiny a prostředí různých oddělení, v sobě kombinují univerzální modulární design s výkonnými výstupními schopnostmi.

Tyto modely se snadno obsluhují díky intuitivnímu rozhraní na dotykové obrazovce. Technologie Sharp Open Systems Architecture (OSA) (standardní na MX-M754N a volitelná na MX-M564N) přináší platformu pro širokou řadu řešení, a rovněž jim umožňuje připojit se ke cloudovým aplikacím. Pokročilá technologie mikro jemného toneru zajišťuje jasné snímky a obě MFP se hodí k použití v prostředí s citlivými údaji, využívají 256 bitové šifrování a desetinásobnou ochranu před přepsáním.

MX-C301W
MX-C301W je barevná MFP 4-v-1, která nabízí funkce produktivity a funkce, které potřebuje každá malá pracovní skupina a střední nebo velké kanceláře, které potřebují počítač nebo MFP. BLI Senior Writer Carl Schell řekl: „Sharp MX-C301W nabízí jasné výsledné barvy a funkce, například náhled skenování a standardní bezdrátové připojení, které rozšiřuje nabídku – to vše za neuvěřitelně příznivou cenu.“

MX-C301W spotřebuje o polovinu energie méně než průměrná barevná MFP A4 pro malé až středně velké pracovní skupiny v testu BLI (o 51 % méně). Kromě toho, vynikající poměr spotřeby energie rovněž nabízí automatický barevný režim a režim úspory toneru, který slouží ke snížení spotřeby toneru a společnostem tak šetří peníze.

Social