Kontaktujte nás

Vysoceobjemové kancelářské tiskárny a produkční tiskárny

Pokud hledáte velkou kancelářskou tiskárnu nebo rychlou a výkonnou produkční tiskárnu, tak je Sharp tou správnou volbou. Potřebujete-li barevnou nebo černobílou, základní tiskárnu nebo špičkově vybavenou tiskárnu s řadičem EFI Fiery či s vaším vlastním řadičem, je zde digitální produkční tiskárna Sharp vhodná pro každou tiskovou místnost, i pro oddělení firemní reprografiky (CRD).

Všechny naše produkční  a velkoformátové tiskárny jsou podporovány naší řadou optimalizovaných softwarových řešení pro rozšíření možností a zvýšení efektivity, bezpečnosti a snadnosti použití; jsou nejen dostatečně robustní pro trvalý tisk velkých objemů produkčního tisku, ale také se nesmírně snadno používají a jsou překvapivě energeticky efektivní.

Výběr správného modelu

Dříve, než začnete porovnávat jednotlivé produkční tiskárny, musíte zvážit, jaké úkoly budete pravděpodobně muset plnit a jaká produkční tisková zařízení již máte.

Pokud již jednu nebo více z našich velkých kancelářských tiskáren nebo multifunkčních tiskáren (MFP) máte, a uvažujete o nákupu další produkční tiskárny Sharp nebo některé z našich velkoobjemových tiskáren – například pro zajištění variabilního tisku dat nebo k tomu abyste získali špičkové pracovní postupy s výjimečnou barevnou věrností – stojí za to zvážit model s technologií Fiery Digital Front End (DFE).

Některé z našich modelů mají integrovanou Fiery Gateway, která dokáže přepínat mezi Fiery a původním ovladačem Sharp a představuje jejich ideální kombinaci.

Fiery Gateway je pro Sharp jedinečná tím, že osobám, které mají s ovládáním tiskáren zkušenosti, poskytuje jednodotykový přístup k platformě Command WorkStation, která je jedničkou na trhu, a to bez nutnosti instalace samostatné pracovní stanice. Jakékoliv úpravy zařízení nebo médií, které chcete provést, lze provádět přímo z ovládacího panelu. Žádný nepořádek a žádné problémy, můžete se těšit na okamžité a snadné ovládání celé vaší „flotily“ digitálních produkčních tiskáren.

Elegantní jednoduchost

Pokud investujete do vaší první digitální průmyslové tiskárny a ještě nemáte takové znalosti nebo zkušenosti, abyste zvládli práci s některou složitou DFE, tak pro vás možná bude vhodnou volbou produkční tiskárna Sharp, která je vybavena naším vlastním, plně integrovaným řadičem.

V takovém případě získáte velkou barevnou dotykovou obrazovku s dotykovým ovládáním, která zjednodušuje každou operaci. A protože většinu úloh lze od začátku do konce automatizovat, nebude zde nutný téměř žádný zásah obsluhy, z čehož plyne velmi nízká pravděpodobnost chyby.

Každá produkční tiskárna Sharp nabízí možnost vysoce kvalitního výstupu na široké škále médií. Tyto tiskárny nabízí vše, co očekáváte od špičkové digitální produkční tiskárny –kromě složitosti!