Kontaktujte nás

Profesionální displeje

Řada Sharp profesionálních displejů přináší jemné rozlišení a mimořádnou věrnost barev do jakéhokoli prostředí, kde je důležitá efektivní vizuální komunikace.

Rušné prostředí maloobchodu, kriticky důležité řídicí místnosti, volnočasová a zábavní centra, vzdělávací instituce, jednací místnosti, vestibuly, přepravní uzly, konferenční centra – všechna tato místa mohou těžit z naší technologie pro velkoformátové digital signage displeje a špičkové displeje s 4K rozlišením. 

Co tedy vlastně činí rozdíl mezi „běžným“ řešením a profesionálním displejem? Část odpovědi na tuto otázku představuje rozlišení, a proto u některých modelů využíváme 4K rozlišení, jež přidává potřebné detaily při komunikaci s blízko stojícím publikem. Ale to je pouze jeden z důvodů, proč profesionálové trvají na použití digitálních displejů Sharp.

Profesionální digitální displeje pro každé prostředí

Řídicí místnosti a maloobchodní centra si naše profesionální displeje vybírají proto, že disponují dostatečným jasem, aby vynikly i v prostorech, kde je vysoká úroveň okolního osvětlení a také proto, že byly navrženy pro nepřetržitý provoz.

Co víc, v závislosti na modelu a jeho použití, naše digitální displeje vám umožňují využívat výhod chytré konektivity a dynamického obsahu z cloudu, což usnadňuje výběr a komunikaci správného řešení pro správné publikum a ve správný okamžik.

Displeje jsou k dispozici v uspořádání na výšku i na šířku (a dokonce i lícem nahoru nebo dolů), některé modely jsou optimalizovány pro použití v poutavých video-stěnách dech beroucích rozměrů. Naše řada profesionálních displejů zahrnuje i ty nejlepší displeje pro maloobchod, jež jsou aktuálně k dispozici.

Sharp digital signage – volba profesionálů

Kdykoli hraje zásadní roli přesné a jasné zobrazení, existuje displej Sharp vhodný pro tento účel. Kompaktní dotykové obrazovky, velkoformátové displeje pro maloobchod, 4K rozlišení, vynikající barvy, snadná správa obsahu, spolehlivost při nepřetržitém provozu, super-nízká spotřeba elektřiny – cokoli u profesionálního displeje hledáte, zde najdete.

Navíc jsou některé z našich profesionálních displejů vybaveny rozšiřovacím slotem Mini-OPS, který umožňuje připojení rostoucí řady zařízení třetích stran a příslušné rozšíření funkcionality.