Kontaktujte nás

Profesionální displeje - vlastnosti

Kdykoli je zapotřebí robustních a spolehlivých digital signage displejů pro nejvyšší kvalitu a ty nejživější barvy, trvají profesionálové na produktech Sharp. Zde jsou důvody, proč:

Opravdová spolehlivost

Naše spolehlivé LCD monitory a komerční displeje jsou navrženy pro činnost v těch nejnáročnějších podmínkách. Jejich vyspělá architektury bez použití ventilátoru navíc přináší tichý chod a minimální průnik prachu. To je důvod, proč jsme schopni na všechny komerční displeje Sharp nabízet tříletou záruku, poskytovanou na místě u zákazníka.

Mimořádná kvalita obrazu

Díky rozlišení 1080p (1920 x 1080) nebo 4K UHD (3840 x 2160) jsou LCD displeje Sharp jistotou, že vaše sdělení opravdu vynikne. Displeje přijímají všechny běžné analogové, digitální RGB nebo HD video zdroje. Ať už používáte naše LCD monitory pro cokoli, jimi prezentovaný jemný text nebo grafika si získají maximální pozornost publika.

Bezkonkurenční univerzalita

Bez ohledu na výzvu, které čelíte mezi LCD displeji z naší řady komerčních monitorů najdete dokonalé řešení pro vás úkol. Displeje se díky tenké a lehké konstrukci snadno montují a řada PN nabízí možnost výběru instalace na šířku i na výšku ve velikostech od 32” až po 90". Řadu LCD monitorů PN lze navíc seskupovat pro tvorbu mimořádně rozsáhlých video-stěn s obrovským dojmem.

Funkce profesionálních displejů

 • Design

  Tenký rámeček

  Nový tenký rámeček a tenčí profil přináší moderně štíhlou konstrukci, zatímco leštěný kovový povrch dodává celému rámečku vysoce kvalitní vzhled.

  Lehký design

  Díky zlepšením v oblasti výroby dílů a materiálů používaných při výrobě LCD se hmotnost oproti předchozím modelům snížila a tak se přeprava a instalace displeje výrazně zjednodušila.

  Vestavěné reproduktory

  Vestavěné 10W stereo reproduktory eliminují v řadě instalací potřebu zapojení externího audio systému. Tyto zadní reproduktory jsou ideální pro přenos zvukového obsahu a hudby na pozadí. Displeje jsou rovněž vybaveny audio porty pro snadné zapojení komponentů externího audia a při použití s volitelnou vstupní/výstupní expanzní deskou PN-ZB01 jsou k dispozici stereo reproduktory (10W + 10W).

  Madla pro bezpečnou manipulaci

  Součástí každého monitoru jsou madla umožňující bezpečnou manipulaci. Tato madla lze po instalaci displeje sejmout. Kromě toho jsou všechny modely vybaveny montážní konfigurací VESA, která pomáhá zajistit bezpečnou a spolehlivou instalaci, při které se používá montážní příslušenství třetích stran.

 • Rozšiřitelnost

  Kódování ID

  Díky použití rozhraní RS-232C lze každý monitor Sharp LCD snadno ovládat a monitorovat prostřednictvím PC, a to přímo z centrální lokality. Každý monitoru má přidělený individuální ID kód, který slouží při dálkovém zapnutí nebo vypnutí monitoru, změně jeho vstupu nebo provádění různých úprav a nastavení obrazovky.

  Plánování

  Funkce Plánování umožňuje zjednodušení celkového provozu a naprogramování až osmi nastavení pro automatické zapnutí/vypnutí monitoru v určený čas, a to denně, týdně nebo jednorázově.

  Nastavení webového prohlížeče

  Monitory Sharp LCD série PN-E lze jednoduše ovládat prostřednictvím webového prohlížeče a volitelného softwaru.

  Podpora SNMP

  Stav displeje, nepřetržitý provoz a další parametry lze v lokální síti monitorovat prostřednictvím protokolu SNMP (Simple Network Management Protocol).

 • Další důležité funkce

  Architektura Fanless

  Monitory Sharp LCD jsou navrženy tak, aby udržovaly proudění vzduchu a odváděly teplo bez použití mechanických ventilátorů, které mohou způsobovat hluk a nasávat prach.

  Vestavěný snímač teploty

  Vestavěný snímač zjistí, zda se teplota v monitoru zvyšuje a automaticky nastaví systém podsvícení tak, aby se teplota uvnitř zachovala na provozní úrovni.

  Power On Delay

  Aby se snížilo zatížení vyvinuté při současném zapnutí několika monitorů, série PN-E umožňuje nastavit časovou prodlevu mezi spuštěním každého monitoru ve video stěnách a instalacích více monitorů.

  Ukládání protokolů

  Funkce Ukládání protokolů/výstupů ukládá provozní protokoly, informace o změnách signálu a provozních nesrovnalostech a to pomáhá zvýšit efektivitu servisních techniků při odstraňování problémů.

  Diagnostika hardware

  Funkce Diagnostika hardware detekuje jakékoli nesrovnalosti napájení a zobrazí je na monitoru.

  E-mailová upozornění

  Funkce E-mailová upozornění umožňuje pravidelné zasílání aktualizací stavu displeje a informace o závadách na specifikovanou e-mailovou adresu.

  Automatické nastavení

  Pokud při použití analogového RGB zapojení dojde k změně načasování vstupního signálu, fáze se upraví automaticky.