Kontaktujte nás

MX-M266NV

  • Tisk, kopírování, skenování, faxování, soubor
  • Počet stran za minutu: 26 černobíle
  • Kapacita papíru: standardní 1100, maximální 2100 listů
  • Standardní síťový tisk a barevné skenování po síti
  • Standardní reverzní jednoprůchodový podavač a standardní duplexní modul
  • Prostorově úsporná varianta s vnitřním finišerem
  • Ovládací panel s LCD dotykovou obrazovkou o úhlopříčce 7 palců, umožňující zobrazení náhledů a miniatur

Přehled

Model MX-M266NV je černobílým multifunkčním systémem formátu A3, jenž do prostředí malých kanceláří/pracovních skupin přináší výkon a produktivitu s rychlostí tisku až 26 stran za minutu.

Tato MFP byla navržena s ohledem na maximální produktivitu. Je vybaveno ovládacím panelem s LCD dotykovou obrazovkou o úhlopříčce 7 palců, umožňující zobrazení náhledů a miniatur (pokud je nainstalován rozšiřující modul pevného disku). Mimo vysoce kvalitního síťového tisku a funkcí kopírování je model MX-M266NV vybaven podavačem dokumentů se zásobníkem na 100 listů (RSPF), jenž uživatelům umožňuje síťové skenování jednostranných celobarevných dokumentů o rychlosti až 56 snímků za minutu a vestavěný duplexní modul umožňuje jejich jednoduchý oboustranný tisk. Dále je k dispozici celá řada volitelných součástí, umožňujících uživatelům využití funkcí nezbytných pro jejich konkrétní potřeby, například rozšíření kapacity zásobníků papíru, funkce faxu a dokončování dokumentů.

Model MX-M266NV je vybaven několika funkcemi, jež pomáhají se splněním nejrůznějších předpisů v oblasti ochrany životního prostředí, například funkcí krátké doby zahřívání a režimem automatického vypínání. V oblasti zabezpečení dat je zařízení vybaveno funkcemi inicializace a šifrování/odstranění dat (pokud je nainstalován rozšiřující modul pevného disku) a volitelný modul zabezpečení dat.

Díky svým kompaktním rozměrům a stylovému designu model MX-M266NV dokonale zapadne do většiny moderních kancelářských prostředí.

Stažené soubory

Specifikace