Kontaktujte nás

MX-2651

  • Tisk, kopírování, skenování, faxování, správa souborů
  • Počet stran za minutu: 26 černobíle 26 barevně
  • Kapacita papíru: standardní 650, maximální 6 300 listů
  • Upravitelná, sklopná, barevná 10,1“ LCD obrazovka s jednoduchým uživatelským rozhraním umožňuje intuitivní procházení funkcemi MFP
  • Funkce Uvolnění Tisku (Print Release) uživatelům přináší možnost odesílat a ukládat dokumenty na hlavní MFP, kde dochází k autentifikaci, a jejich tisk ze kterékoli síťové MFP.
  • Volitelná funkce single sign-on přináší jednodušší přístup ke službám veřejných cloudových úložišť
  • Kratší doba zahřívání napomáhá snižovat spotřebu energie a zlepšuje produktivitu.
  • Několikaúrovňové funkce zabezpečení

Přehled

Barevné zařízení MX-2651 formátu A3 nabízí celou řadu volitelných součástí a upgradů pro přizpůsobení vašim budoucím potřebám. Optimalizují produktivitu a je ideální pro jakoukoli rušnou pracovní skupinu, vyžadující vysoký výkon, vysoce kvalitní barvy a všestrannost.

Podpora (volitelné) sekundární LAN zajišťuje souběžnou podporu dvou sítí, přičemž funkce „Uvolnění tisku“ umožňuje uživatelům odesílat a ukládat dokumenty na hlavní MFP, jež slouží jako server následně umožňuje jejich bezpečný výtisk až na pěti síťově připojených zařízeních. Volitelné funkce pro rozšíření workflow zahrnují cloudovou konektivitu s použitím funkce Single Sign-On, mobilní konektivitu pomocí Wi-Fi a a přímý tisk souborů MS Office z USB.

Sklopná 10,1” barevná dotyková obrazovka s funkcí gest přináší možnost snadné uživatelské úpravy přetažením a vložením často používaných ikon na domovskou obrazovku a signalizační světla indikují aktuální stav MFP. Každodenní použití je jednoduché a intuitivní; stačí se dotknout, poklepat nebo použít gesta pro okamžitý přístup k veškerým funkcím a nastavením, včetně funkce vyspělého náhledu.

Rychlosti tisku a kopírování až 26 str./min. barevně i černobíle, vestavěný reverzní jednoprůchodový podavač se zásobníkem na 100 listů a rychlosti skenování až 80 snímků za minutu napomáhají zvýšení efektivity a produktivity, zatímco tiskové rozlišení 9600 x 600 dpi, naše automatická kontrola procesů a systém developer refresh zajišťují stabilně vysokou kvalitu zobrazení. Maximální kapacita papíru 6 300 listů a podpora celé řady médií (až do SRA3 a 300 gsm) umožňují tomuto zařízení snadno zvládat proměnlivé výstupní požadavky. Mimo to míru všestrannosti zařízení rozšiřuje celá plejáda možností dokončování, jako je sedlové sešívání, ruční a bezsponkové sešívání. Řada robustních bezpečnostních funkcí, mimo jiné řízení přístupu, šifrování dat, S/MIME a systém firmware s automatickým léčením, ověření SSL certifikátem a seznam důvěryhodných programů, uchovávají vaše data a síť v bezpečí.

Model MX-2651 využívá nejnovější technologii pro úsporu energie Sharp. Krátká doba zahřívání, nízká spotřeba energie a nízká hodnota TEC jsou zaměřeny na úsporu peněz a podporu plnění vašich cílů v oblasti ochrany životního prostředí. Mimo to funkce automatického uvolňování tonerových cartridgí zajišťuje spotřebování veškerého toneru a šetří tak další prostředky.

Stažené soubory

Specifikace