Kontaktujte nás

Windows collaboration display

  • Splňuje specifikaci Windows collaboration display od Microsoft
  • Integrované audio a 4K video a certifikace pro Microsoft Teams/Skype for Business
  • Bezproblémová obsluha a konference s Microsoft Office 365 a Teams
  • Rychlé a snadné zahájení jednání pomocí jediného 8m USB-C kabelu
  • Brilantní 4K obrazový obsah s technologií přímé optické vazby
  • Elegantní, bezokrajový, vysoce responzivní 30bodový PCAP dotyk
  • Připraveno pro smart budovy díky integrované sestavě IoT senzorů (teplota, světlo, kvalita vzduchu a obsazenost)
  • Bezdrátové sdílení obsahu obrazovky se zařízeními Windows, Android i dalšími.

Přehled

Windows collaboration display od Sharp je nejnovější generací 4K 70” interaktivního displeje, jenž splňuje specifikaci Microsoft, umožňuje lepší využití prostoru a produktivnější spolupráci na jednáních, v zasedacích místnostech, učebnách, v rámci technických revizí a takřka kdekoli jinde.

S Windows collaboration display můžete zvýšit produktivitu v podstatě kteréhokoli jednání, neboť umožňuje snadné propojení a sdílení nápadů v prostředí, jež je zcela optimalizováno pro maximální komfort a efektivitu. Windows collaboration display od Sharp funguje nejlépe při spojení s nástroji pro spolupráci platformy Office 365, byl také certifikován pro Microsoft Teams a Skype for Business.

Jeho vestavěné senzory IoT také v reálném čase shromažďují údaje o využití místnosti či okolních podmínkách, a jsou schopny se v rámci strategie chytrých budov připojit k cloudové platformě Microsoft Azure Digital Twins.

Díky využití cenami ověnčené technologie pro profesionální displeje, je Windows collaboration display vybaven také integrovanou 4K kamerou, mikrofonem pro vzdálené pole (záznam zvuku 4-6m) a reproduktory pro efektivní řešení video konferencí. 8m dlouhý, vysoce kvalitní USB-C kabel zajišťuje jednoduché propojení pomocí jediného kabelu s přenosem videa, audia i dotykových a síťových dat, a snižuje množství času nezbytné pro přípravu jednání.

Je na čase mít k dispozici chytrá řešení, kde zkrátka přijdete, připojíte se a spolupracujete.

Stažené soubory

Specifikace