Kontaktujte nás

Tisková zpráva

Pohled do budoucnosti Sharp – displej 8k na ISE

Varšava, 09.02.2016
Na amsterodamském veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) dnes společnost Sharp odhalí nejmodernější technologii displejů, a poprvé v Evropě představí monitor 8K s úhlopříčkou 85“, který je momentálně k dispozici pouze v Japonsku. Sharp rovněž představí svůj nový displej 4K s úhlopříčkou 80“ a rozšířenou barevnou řadou a interaktivní BIG PAD s WiFi a úhlopříčkou 70“. Tyto nové produkty byly vyvinuty v průběhu uplynulých 12 měsíců, aby pomohly změnit způsob, jakým společnosti nakládají s vizuálními informacemi.

- V roce 2015 jsme pozměnili naše investice do vývoje a rozvoje, do strategie pro naše partnery a prodejní kanály a došlo ke zdvojnásobení naší divize zabývající se interaktivními plochými panelovými displeji (IFPD). Abychom v tom pokračovali, přidáváme do naší řady nové produkty a s partnery spolupracujeme na nových způsobech využití těchto produktů. Náš stánek ukáže krok dopředu co do inovace a našeho závazku inspirovat se myšlenkami z technologie. - řekl Sid Stanley, European General Manager, Visual Solutions.

Zóna Sharp 8K
Návštěvníci stánku Sharp, který dokazuje své vedení v oblasti profesionálních displejů příští generace, si mohou exkluzivně prohlédnout monitor 8K s úhlopříčkou 85“. Tento monitor s ultra vysokým rozlišením představuje nejširší barevnou paletu Sharp a zobrazení HDR (vysoký dynamický rozsah), umožňující pravdivou reprodukci snímků.

Displej 4K s úhlopříčkou 80“ pro maloobchod
Nejnovějším doplňkem do portfolia Sharp 4K je displej PN-H801 s úhlopříčkou 80”, také představující rozšířenou barevnou paletu. Tento produkt v sobě kombinuje unikátní technologii Sharp UV2A LCD, zabudovaný přehrávač médií 4K, ultra tenké hliníkové rámečky a spolehlivost 24/7, díky čemuž maloobchodníci a techničtí uživatelé získávají univerzální a spolehlivý displej. Barevnou reprodukci dokáže v situacích, kdy je přesnost barev zásadní, zvýšit i volitelný kalibrační software.

Bezdrátový BIG PAD
V návaznosti na průlomovou řadu interaktivních plochých panelových displejů (IFPD) dnes společnost Sharp představí BIG PAD PN-70TW3 s úhlopříčkou 70“, s 10-bodovým infračerveným dotykem pro jednoduchou spolupráci bez drátového propojení. Vše je navrženo tak, aby prezentace byly poutavější a interaktivnější, k hostitelské BIG PAD lze připojit až deset mobilních zařízení. Obrazovku mohou sdílet připojení spolupracovníci, kteří mohou využít funkci rozdělení obrazovky a na mobilních obrazovkách se tak současně zobrazí až čtyři obrazovky zároveň. Uživatelé mohou prezentaci komentovat přímo ve svých mobilních zařízeních a jejich setkání tak budou ještě produktivnější.

Společnost Sharp rovněž na trh uvede BIG PAD s úhlopříčkou 65“ a 6bodovým dotykem a softwarem pro komentování, a tak splní rostoucí poptávku po IFPD.

Chytré velkoformátové displeje
Společnost Sharp rovněž představí celou novou řadu chytrých velkoformátových displejů (LFD) s vestavěným systémem na čipu a správou obsahu na bázi cloudu. Řada bude k dispozici s úhlopříčkami 32“-65“.Mezi další zajímavosti na stánku patří stěna tvořená třemi BIG PAD nakonfigurovanými tak, aby tvořily obrovský interaktivní povrch dokazující, že software Sharp Touch Viewing dokáže zajistit účinnou spolupráci na projektu a v rámci zóny 8K vytvoří čtyři displeje PNH701 video stěnu 8K s úhlopříčkou 140“ nabízející neuvěřitelně detailní velkoformátové snímky v jedinečném nastavení.

Social