Kontaktujte nás

Užitečné informace

Vítejte v oblasti věnované podpoře SHARP. Zde jsme shromáždili řadu užitečných informací, včetně přístupu do našich center pro stahování, vyhledávání regionálních servisních center, kontaktních údajů, záručních podmínek výrobce, stejně jako informace týkající se podpory našich produktů.

Máte-li zájem o návody k použití, záruční listy výrobce, atd., prosím, použijte centrum SHARP pro stahování:

V případě, že máte vadnou sadu a hledáte regionálního poskytovatele servisu, použijte naše centrum vyhledávání servisních center:

Pro naše obchodní partnery SHARP jsme na naší stránce pro obchodní partnery připravily několik užitečných informací. Máte-li zájem, prosím, přejděte na odkaz:

Bez ohledu na to, které produkty Sharp Solutions používáte, jsme zde, abychom vám poskytli požadovanou podporu ve chvíli, kdy ji potřebujete.

Spotřebitelské produkty - Kontaktujte nás

Pokud potřebujete podporu pro některý z našich produktů Sharp, použijte kontaktní údaje pro relevantní produkt.

Air Conditioner,DVD, Blu Ray:
E-mail nám zašlete prostřednictvím tlačítka Kontakt.

Audio, LED TV Model:

Domácí spotřebiče:
Chladnička, Pračka, Myčka nádobí, Mikrovlnná trouba, Elektrická trouba, Elektrická plotna, Varná deska, Čistička vzduchu, Plasmacluster, Pračka, Sušička prádla

Kalkulačka, E-Dictionary:

Pokud nemůžete pro svůj produkt najít ten správný kontakt, nebo nemáte čas nám zavolat, prosím, kontaktujte nás:

Distribuce náhradních dílů

SHARP nabízí širokou škálu originální náhradních dílů pro naše produkty, které jsou k dispozici u našich místních distributorů nebo v regionálních servisních centrech.

Pokud provedete nákup od třetích stran, bude podléhat všeobecným obchodním podmínkám prodejce. Ohledně podrobností se obraťte na prodejce. SHARP nepřebírá žádnou zodpovědnost za obsah webových stránek třetích stran nebo za nákupy od třetích stran.