Kontaktujte nás

Tisková zpráva

Partnerství Sharp s Y Soft nabízí chytřejší způsoby tisku

Varšava, 10.12.2015
Společnost Sharp Information Systems Europe dnes oznámila evropské partnerství se společností Y Soft, díky které nabídne zákazníkům speciálně navržená řešení tisku, a to prostřednictvím prvního kombinovaného softwaru pro portfolio optimalizovaných řešení, který má zlepšit tok prací v kanceláří.

YSoft SafeQ je tiskový server, který umožňuje centralizovanou kontrolu a optimalizaci tiskových prostředí. Nyní bude integrován do přední řady multifunkčních tiskáren (MFZ) Sharp a obchodním společnostem tak nabídne přidanou hodnotu zvýšeného zabezpečení dat, úsporu nákladů až 50 % a zlepšení produktivity zaměstnanců.

Portfolio optimalizovaných řešení Sharp bylo komunitě prodejců představeno na události Inspire Expo, a bude v sobě kombinovat hardware a software tak, aby společnostem přinesl komplexní řešení pro správu, měření a řízení jejich zařízení, dokumentů a tisku.

- Portfolio optimalizovaných řešení ztělesňuje naši vizi nabízet technologii s kompletním ekosystémem služeb a aplikací, která vyřeší jejich základní výzvy a na druhou stranu přeměnit způsob používání a využívání informací. YSoft SafeQ tvoří klíčovou součást této nabídky a jsme nadšeni, že s nimi můžeme pracovat na přivedení této vize k životu. - řekl Jason Cort, Product Planning and Marketing Director,  Sharp Information Systems Europe.

- S SafeQ, jsou organizace schopné pracovat efektivněji, získat větší hodnotu z jejich stávajícího majetku. - uvedl Václav Muchna, zakladatel a generální ředitel společnosti Y Soft.- Coby preferovaný dodavatel řešení AAA v portfoliu optimalizovaných řešení Sharp jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností Sharp a zpřístupnit naše řešení pro řízení tisku ve společnosti jejich zákazníkům - dodal.

O YSoft SafeQ
YSoft SafeQ pomáhá společnostem na seznamu Fortune 1000 a malým až středně velkým podnikům vytvořit chytřejší podnikání zlepšením zabezpečení a produktivity toku kancelářských prací, snížit náklady na tisk a zajistit pozitivní dopad na životní prostředí. Řešení SafeQ je k dispozici na bázi předplatného nebo neomezené licence. Řešení YSoft SafeQ je úzce integrováno a certifikováno předními globálními dodavateli multifunkčních zařízení (MFZ) a získalo ocenění BLI 2015 Winter Pick and Outstanding Achievement v kategorii řešení pro správu tisku.

Social