Kontaktujte nás

Optimalizovaná softwarová řešení

Bez ohledu na to, zda provozujete malou pracovní skupinu, dynamické oddělení nebo celé sofistikované oddělení poskytující tiskové služby, multifunkční tiskárny Sharp (MFP)  jsou vždy skvělou volbou pro tisk, kopírování a skenování. Ale věděli jste, že dokáží ještě víc, když je používáte s naší řadou optimalizovaných softwarových řešení?

Se softwarovými řešeními dokážeme zlepšit každou fázi řízení dokumentu včetně kontroly dokumentu, řízení pracovních toků, bezpečného uložení dokumentů, skenování dokumentů atd. - máme vše, co potřebujete pro zlepšení produktivity a řízení nákladů.

 • Řízení výstupu

  Naše optimalizovaná tisková řešení vám umožní snadnou kontrolu vašich tiskáren a snížení nákladů. Se softwarem pro správu výstupu vždy přesně uvidíte, jak hodně je vaše tiskárna používaná a kdo a kdy ji používá. Můžete také například řídit přístupová práva pro každou tiskárnu ve vaší síti. Také budete dostávat informace, které potřebujete k tomu, abyste zajistili, že správné tiskárny budou na správných místech, aby byla zajištěna optimální efektivita.

 • Zachycení dokumentu

  Naše Optimalizovaná řešení skenování přináší rychlost a efektivitu zachycení dokumentů. Skenování, indexování, archivace, distribuce, načítání: všechny tyto časově náročné úlohy lze provést buď automaticky při skenování, nebo během několika sekund jednoduše tím, že se dotknete ikon na ovládacím panelu multifunkční tiskárny. Zachycení dokumentu nebylo nikdy jednodušší.

 • Mobilní aplikace

  Všichni využíváme telefony a tablety pro udržování kontaktů s ostatními a pro přístup k informacím. Naše optimalizovaná mobilní řešení vám umožní do vaší sítě plně integrovat mobilní zařízení všech typů. Naše mobilní aplikace zároveň poskytují lidem snadný způsob, jak vytisknout informace ze svých telefonů, tabletů a notebooků a pomáhají jim bezpečně skenovat a sdílet dokumenty, během doby, kdy jsou mimo kancelář.

 • Správa dokumentů a pracovní tok dokumentů

  Naše optimalizovaná řešení workflow pomáhají všem týmům zlepšovat efektivitu zjednodušením opakovaných úkolů. Nyní můžete skenovat dokumenty a odesílat je přímo osobě, aplikaci nebo obchodní funkci, která je potřebuje.

  Bez ohledu na to, zda jej používáte v cloudu nebo na vašich vlastních serverech, software pro správu dokumentů od společnosti Sharp zpřístupňuje důležité obchodní informace oprávněným zaměstnancům kdykoliv a kdekoliv z téměř libovolného zařízení, včetně telefonů a tabletů.

 • Správa zařízení

  Tiskárny, kopírky a multifunkční zařízení vyžadují neustálou pozornost – byť třeba jen proto, aby byly zásobovány tonerem a papírem. Ať už máte jen několik tiskáren nebo jich máte stovky, optimalizovaná řídící řešení a software pro správu zařízení od společnosti Sharp vám usnadní život. Pomáhají minimalizovat výpadky, snižovat prostoje a udržovat vysokou produktivitu v každé pracovní skupině.

 • Software pro předtiskové operace a správu zakázek pro produkční tiskárny

  Pro produkční prostředí nabízíme optimalizovaná řešení předtiskové přípravyx  a řešení správy úloh. Intuitivní rozhraní „drag & drop“ umožňuje snadné ovládání každé zakázky, umožní vám vybrat výstupní zařízení, stanovit prioritu zakázek, vyvažovat pracovní zátěž, a to zdaleka není všechno.

  Praktická funkce Náhled Úlohy vám umožní kontrolovat zakázky před zahájením tisku, velké úlohy můžete sdílet mezi zařízeními,  zdvojnásobit nebo dokonce ztrojnásobit efektivní výstupní rychlost a urychlit i zjednodušit tok pracovních postupů.