Kontaktujte nás

Oceněná volba pro malé a střední podniky

Varšava, 13.07.2017
Společnosti se při hledání řešení multifunkčních zařízení potýkají s protichůdnými požadavky na kombinaci špičkových funkcí typicky dostupných u větších strojů a přijatelnou cenou a velikostí vhodnou do menších prostor. Pokud vaše společnost uvažuje o koupi tiskárny formátu A3, pravděpodobně si budete zároveň přát barevné zařízení. Jaké jsou však klíčové funkce, které české podniky využijí?

Průzkum provedený analytiky IDC uvádí, že do roku 2020 bude 85 procent kancelářských tiskáren formátu A3 zakoupených v Evropě, barevných. Tento trend se prosazuje díky snižujícím se provozním nákladům a očekáváním vyšší kvality ze strany koncových uživatelů. Pro Sharp tento posun od monochromatického k barevnému tisku představuje v oblasti A3 tiskáren klíčový požadavek, na který reagujeme naší průběžně rozšiřovanou řadou MFP MX.

Každoročně individuálně udílené ceny Buyers Laboratory’s Pick oceňují hardwarové výrobky, jež jsou na základě dvojměsíčního laboratorního testování BLI vyhodnoceny jako nejlepší ve své třídě. Modely Sharp MX-3050N a MX-3070N nedávno obdržely ocenění BLI, za vynikající základní barevnou MFP v kategorii rychlosti tisku 21 až 30 str./min., respektive za vynikající barevnou MFP v kategorii rychlosti tisku 21 až 30 str./min.

- Ze zpětné vazby vyplývá, že optimální produktivitu pro širší paletu úkolů zaručují funkce, jako je rychlejší probuzení a vysoký výkon v barevném režimu. - uvádí Alexandr Stočes, Product Manager, Sharp Electronics CEE. - Naším cílem je vždy podnikům nabídnout spolehlivá zařízení, jež poskytují vynikající výkon při současném zajištění flexibility, kterou vyžadují stále se rozvíjející pracoviště. Jsme potěšeni, že všestrannost našich MFP byla nyní oficiálně potvrzena BLI. - dodal.

Nově uvedená řada MX zahrnuje třináct MFP zařízení s rychlostí tisku 30 až 60 str./min. a napříč celou řadou nabízí funkce pro flexibilní workflow a snadné použití. Všechny modely jsou vybaveny zjednodušeným uživatelským rozhraním, k němuž je zajištěn přístup pomocí dotykové LCD obrazovky o úhlopříčce 10,1“ a okamžitě použitelné řešení s funkcí pull printing. Modely jsou adaptovatelné a lze je ve vhodnou chvíli upgradovat zcela dle požadavků daného podniku. Široká řada volitelných funkcí mimo jiné zahrnuje vyspělé možnosti dokončování, funkci Office Direct Print a architekturu Sharp Open System. Pokud pro váš výstup hledáte možnosti dokonalých dokončovacích úprav, pak funkce jako je ruční a bezsponkové sešívání přináší nové možnosti prezentace vašich dokumentů.


Vyspělý model MX-3070N kombinuje funkce s přidanou hodnotou jako je WiFi, integrované OCR a pokročilá cloud konektivita s cílem nabídnout flexibilitu tisku z osobních zařízení na cestách pomocí sofistikované platformy daného řešení. Pohybový senzor také umožňuje rychlejší inicializaci zařízení.


​​​​​​​Keypoint Intelligence/BLI

Keypoint Intelligence (BLI) je předním světovým poskytovatelem analytických informací a služeb v oblasti digitálního tisku a správy dokumentace. Již po více než 50 let BLI kupujícím pomáhá odlišovat silné a slabé stránky výrobků a činit ta nejlepší nákupní rozhodnutí. Naopak, odborníci v oblasti prodeje, marketingu a produktů se na BLI obrací pro detailní odborné informace a cenné rady týkající se vývoje produktů, konkurenčního zaměření, prodejních kanálů a marketingové podpory. Pomocí webových služeb bliQ a Solutions Center, 40 000 odborníků po celém světě provádí přímé porovnání hardwarových a softwarových řešení více než 15 000 produktů, a to včetně podrobných technických specifikací a výkonnostních výsledků a hodnocení na základě bezkonkurenčních testovacích laboratorních a environmentálních protokolů BLI, jež jsou výsledkem měsíců osobně prováděného rozboru v laboratořích situovaných ve Spojeném království a USA. Tyto služby, dostupné také pomocí mobilních zařízení, zahrnují rozsáhlou knihovnu testovacích protokolů BLI, obrazové galerie, jinak obtížně dostupnou dokumentaci od výrobců a cenné nástroje pro konfiguraci produktů, výpočet ceny vlastnictví (TCO) a výpočet roční spotřeby energie. BLI nabízí také konzultace a privátní testovací služby na objednávku, jež výrobcům pomáhají vyvíjet a prodávat lepší výrobky a spotřební materiály.

Pro více informací o Keypoint Intelligence, kontaktujte Davida Sweetnama na telefonním čísle +44(0)118 977 2000, navštivte www.buyerslab.com, nebo napište email na adresu david.sweetnam@buyerslab.com

Contact

Anna Kozak
PR Manager CEE
​​​​​​​Anna.Kozak@sharp.eu

Social