Kontaktujte nás

Tisková zpráva

Nové barevné MFZ A3 Sharp zlepší pracovní toky a konektivitu v malých a středně velkých podnicích

Varšava, 12.01.2016
Společnost Sharp Information Systems Europe přidala do své barevné řady A3 tři pokročilé modely MFZ, vytvořené podle potřeb malých a středně velkých podniků. MX-4070N, MX-3570N a MX-3070N, nabízející snadné používání, upravitelné uživatelské rozhraní, snadnou integraci do stávajících IT systémů a umožnění optimalizovaných pracovních toků, jsou nyní k dispozici v Evropě ve třech různých rychlostních řadách (40 str./min., 35 str./min. a 30 str./min.).

Díky použití chytrých technologií, například Office Direct Print pro soubory MS Office a pokročilému propojení s cloudem umožňují barevná MFZ MX příští generace snadný přístup ke sdíleným informacím a poskytují mobilním pracovníkům svobodu a flexibilitu tisku z preferovaných osobních zařízení.

- Představení těchto pokročilých MFZ s inovativními funkcemi, které jim přidávají hodnotu, řeší poptávku trhu po barevných modelech formátu A3 a dokazuje závazek společnosti Sharp vytvářet řešení na míru, podle toho jak, kde a kdy společnosti informace potřebují. Uživatelé potěší výhody rozšířené konektivity, použitelnosti a energetické účinnosti a tyto modely současně posílí naše portfolio produktů a zvýší náš profil v oblasti pokročilých řešení - řekl Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE.

Zařízení Sharp využívají snímač pohybu a v okamžiku, kdy snímač zjistí blížícího se uživatele, probudí zařízení z režimu spánku – tak šetří čas a zvyšují produktivitu, neboť zařízení je vždy připraveno a současně šetří peníze společnosti.

Uživatelé mohou přímo v MFZ tisknout soubory Microsoft Office (pptx, xlsx, docx) – z USB paměti, což je ideální pro pracovníky, kteří navštěvují zákazníky. Výklopná dotyková obrazovka LCD s úhlopříčkou 10,1“ a zjednodušeným uživatelským rozhraním umožňuje intuitivní procházení funkcí MFZ, včetně snadného přístup k návodu k použití a jednoduchých úprav pomocí přetažení, zatímco skenování OCR umožňuje skenování prohledávatelných souborů PDF nebo sady Office a rychle konvertuje naskenované vytištěné dokumenty.

Toto řešení tisku umožňuje uživatelům zasílat dokumenty do hlavního MFZ, které úlohu uloží k ověření a uvolní až z pěti MFZ propojených v síti, bez potřeby použití tiskového serveru. IT správci také využijí výhod automaticky vysunovaného toneru a možnosti nastavení úrovně, při níž se cartridge vysune; tak se minimalizuje odpad a zvyšuje se potenciál zisku.

Social