Kontaktujte nás

Zabezpečení sítí

Vaše data jsou v ohrožení. Při přenosu ve vaší síti nebo po internetu mohou být změněna, odcizena nebo napadena. Zabezpečení vašich MFP zabraňuje využití vašeho zařízení pro pokročilý kybernetický útok a zabezpečuje data uložená na těchto zařízeních. Ať už skenujete, tisknete nebo sdílíte informace, pomůže vám Sharp s ochranou citlivých dat pomocí:

 šifrování dat uvnitř zařízení

 šifrovaných souborů Adobe PDF

 použití SSL protokolů

 šifrování e-mailů

Sharp byl prvním výrobcem MFP na světě, který dosáhl certifikace dle Common Criteria a byl také prvním, kdo za sadu zabezpečení dat (DSK) obdržel hodnocení EAL 4. Nyní jsme uznávání jako první výrobce, jenž splňuje normu ochrany Hard Copy Device Protection Profile (HCDPP). Zabezpečení dat je i nadále jednou z nejdůležitějších součástí MFP a tiskáren Sharp a zahrnuje řadu standardních a volitelných bezpečnostních funkcí navržených na ochranu uložených i přenášených dat.

K dispozici je také inteligentní síťové rozhraní a firewall, jež mohou omezit přístup na konkrétní počítače nebo síť a selektivně může na každém ze zařízení povolit nebo zakázat jakýkoli protokol nebo port služeb.

Ať už hledáte způsob, jak zabezpečit vaše MFP nebo centralizovat správu zabezpečení vaší flotily tiskáren, jsme schopni poskytnout vám unikátní sadu nástrojů, jež IT správcům pomáhá řídit konzistentní politiku zabezpečení tisku pro vyšší praktickou použitelnost, s cílem:

 připojovat, monitorovat a spravovat vaše zařízení z jednoho, intuitivního centrálního ovládacího panelu

 integrálně vytvořit a nasadit vaši vlastní politiku zabezpečení sítě a tisku

 zajistit splnění nejnovějších bezpečnostních předpisů, mimo jiné také GDPR