Kontaktujte nás

Tisková zpráva

Korporace Sharp získává dlouhodobého obchodního partnera NEPA Business Solutions

Varšava, 07.09.2015
Aby korporace Sharp posílila pozici ve Východní Evropě v oblasti kancelářského tisku a rozšířila zákaznickou základnu, koupila svého dlouhodobého distributora NEPA Business Solutions.

Dne 24. srpna korporace Sharp dokončila proces akvizice dlouhodobého poskytovatele tiskáren a řešení dokumentů v České republice a na Slovensku – NEPA Business Solutions. Nákup posílil pozici společnosti Sharp na trhu, neboť tak získala stálé zákazníky a uznávanou dobrou pověst NEPA Business Solutions. Sharp převezme všechny zaměstnance a tak zákazníkům NEPA Business Solutions zajistí hladký přechod.

- Tato akvizice představuje další krok k našemu cíli vytvoření silné pozice na trzích střední a východní Evropy a dokonale odpovídá evropské strategii Sharp. Transakce naši pozici posílí a povede k dalšímu získání podílu na trhu. Společnost NEPA Business Solutions byla naším dlouhodobým distributorem a všichni její zaměstnanci budou cenným přínosem do evropské struktury společnosti Sharp - zdůrazňuje Jacek Klekowski, President Sharp Electronics Eastern Europe.

 - Společnosti NEPA a Sharp Electronics Europe dlouhou dobu fungovaly jako obchodní partneři v řadě oblastí, zejména co se týká široce známých kancelářských technologií a distribuce na českém a slovenském trhu. Z dnešních zpráv jsme nadšeni a těšíme se, že se staneme součástí globální organizace světové úrovně. -  uvedl Dušan GAĽA, Managing Director NEPA Business Solutions.

Korporace Sharp po akvizici převezme 100% podíl v NEPA Business Solutions Czech a NEPA Business Solutions Slovakia.

Sharp Electronics Europe je poskytovatel digitálního kancelářského vybavení včetně multifunkčních tiskáren (MFP) a výrobních tiskařských systémů.  Poskytované služby umožňují skenování, archivaci a správu dokumentů, které zlepší účinnost a výkonnost tiskové prostředí zákazníků.

Social