Kontaktujte nás

Interaktivní zobrazovací řešení

Když přijde na dotykové monitory a interaktivní obrazovky, potřebujete dvě věci: mimořádnou kvalitu a snadné použití. A to je přesně důvod, proč byste měli věnovat bližší pozornost rozsáhlé řadě interaktivních zobrazovacích řešení Sharp.

Ať už v jednací místnosti, ve studiu nebo v učebně, interaktivní řešení vám dávají opravdový dojem jako při práci s perem na papíře, což všem umožňuje pracovat přirozeně a intuitivně. Není nutné se učit pracovat s nějakou ošidnou technologií – kdokoli zkrátka může přijít, natáhnout ruku a začít sdílet. A to je pouze začátek.

Software Sharp Display Connect umožňuje komukoli z účastníků setkání připojit se k interaktivním displejům s plochým panelem BIG PAD, cokoli na nich prohlížet (mimo jiné text, grafiku, fotografie, video a dokonce i rukou psané poznámky), a zveřejňovat příspěvky přímo ze svých tabletů nebo jiných mobilních zařízení. Účastníci navíc mohou stejně snadno přispívat i z jiných místností.

Vynikající monitory s dotykovou obrazovkou

Naše interaktivní obrazovky jsou k dispozici v celé řadě velikostí, jež jsou vhodné pro jakékoli prostředí a jsou vybaveny křišťálově čistým rozlišením a vysoce responzivní technologií dotykové obrazovky.

Protože jsme si vědomi, že technologie může někdy stát v cestě, vytvořili jsme uživatelské rozhraní a aplikační nástroje, jež činí vše okolo našich interaktivních zobrazovacích řešení snadným a intuitivním. Není zapotřebí se zaškolovat – postačí rychlé seznámení a můžete začít tvořit, komunikovat a spolupracovat.

A také na to vypadají. Všechny naše monitory s dotykovou obrazovkou, od těch nejmenších modelů, určené pro schůzky v malých jednacích místnostech, po ta největší interaktivní zobrazovací řešení pro náročné, kriticky důležité aplikace a vzdělávací prostředí, mají elegantní design s tenkým rámečkem, aby nic neodpoutávalo pozornost od sdělení na obrazovce.

Kompletní řada univerzálních interaktivních zobrazovacích řešení

Naše nejmenší interaktivní dotykové obrazovky začínají na kompaktním, leč poutavém formátu 40”. Obrazovky tohoto rozměru jsou ideální pro schůzky až šesti osob a otevírají nové možnosti pro interaktivní displeje pro maloobchod a signage.

Na druhém konci spektra máme interaktivní displeje s plochým panelem BIG PAD a úhlopříčkou 80”, vhodné pro rozsáhlé prostory. Až tři dotykové obrazovky lze vzájemně propojit a vytvořit tak univerzální interaktivní řešení pro řídicí místnosti, moderní recepce a jakékoli jiné prostory.

Všechny jsou vhodné pro video konference a některé z nich využívají špičkovou technologii Sharp Projected Capacitive Touch pro výjimečnou a bezchybnou přesnost při psaní na obrazovku. Některé jsou dodávány s rozšiřujícím slotem Mini-OPS, jenž umožňuje připojení dalších zařízení a rozšíření funkcionality.