Kontaktujte nás

E-book: Jak získat zpět 19 dnů, které každý pracovník ve vaší kanceláři každoročně promrhá

Varšava, 25.10.2016
Je česká kancelář tak efektivní, jak by mohla být? Jsou v ní ty nejnovější propojené technologie? Je navržená tak, aby každému pomohla šetřit čas? Nebo je, jako průměrná kancelář v naší nové studii, zastaralá nebo jsou v ní těžko použitelné technologie, které zaměstnance zpomalují?

Společnost Sharp provedla průzkum mezi 6 000 kancelářskými pracovníky v devíti evropských zemích, včetně 500 v České republice, a zjistila, že průměrný evropský pracovník každý rok promrhá 19 dnů díky pomalé nebo neefektivní technologii – a to představuje téměř čtyři promarněné týdny. Technologie by nám měla pomáhat pracovat rychleji, nicméně, ve skutečném světě, stará zařízení a software, který není uživatelsky přátelský, často nutí lidi mrhat časem.

Tento promeškaný čas znamená ztracené příležitosti, ztracené zisky a dokonce ztracené zaměstnance. Co můžete udělat, abyste tento čas získali zpět? Není to jen o tom mít ten správný hardware a software; je to o tom, že z efektivity učiníte prioritu a rovněž změníte chování.

Společnost Sharp spolupracovala s odbornicí na management času, Clare Evans (autorkou bestselleru Time Management for Dummies), která připravila několik tipů a rad, které si může vyzkoušet každá kancelář, bez ohledu na svoji velikost a rozpočet a získat minuty a hodiny zpět.

Chcete-li zjistit, jak svoji kancelář zefektivnit, navštivte stránku www.sharp.cz/unlock a stáhněte si podklady.

Poznámky pro editory

  • Výzkum byl proveden mezi 6045 kancelářskými pracovníky v devíti zemích EU (Francie, Německo, Velká Británie, Švédsko, Polsko, Nizozemí, Česká republika a Maďarsko).
  • Za pracovní den se považuje 8 hodin.
  • Za pracovní rok se považuje 250 dnů (vyjma víkendů a průměrného počtu státních svátků v devíti zemích, v kterých byl průzkum prováděn).

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social