Kontaktujte nás

Dokumentová řešení pro každé prostředí

V roce 1972 jsme představili první kopírku Sharp; byl to první krok na cestě, jejímž cílem bylo postupné zavedení kancelářských tiskáren, zařízení na skenování dokumentů, multifunkčních tiskáren (MFP) a výkonných produkčních tiskáren, jakož i celé řady softwarových řešení pro řízení dokumentů a dalších softwarových řešení.

V současné době naše portfolio dokumentových řešení sahá od kancelářských tiskáren pro malé kanceláře a vysoce výkonných barevných síťových multifunkčních tiskáren, až po základní produkční tiskárny, které patří mezi nejvýkonnější na trhu – všechny z nich lze rozšířit o naši škálu optimalizovaných softwarových řešení. Představujeme:

Tiskárny pro malé kanceláře

Naše cenově dostupné a přitom překvapivě výkonné i praktické tiskárny pro malé kanceláře a pracovní skupiny jsou ideální pro osobní použití nebo pro sdílení v malé kanceláři a umožňují provádět práce rychle a tiše.

Multifunkční tiskárny Sharp

Pro větší kanceláře a pracovní skupiny nabízíme řadu černobílých i barevných MFP pro všechny vaše potřeby v oblasti tisku, kopírování, skenování a správy dokumentů, s širokým výběrem možností dokončovacích úprav pro automatické skládání, sešívání a stohování.

Produkční tiskárny Sharp

Pokud hledáte řešení pro velkoobjemovou interní práci s dokumenty, můžeme vám pomoci také. Naše rychlé, velkokapacitní produkční tiskárny nabízí díky robustní konstrukci podložené více než 40 lety zkušeností celou řadu ovládačů a mohou produkovat širokou škálu kompletních dokumentů a brožur.

Optimalizovaná softwarová řešení

Univerzální, spolehlivý hardware je pouze jedním z prvků vašeho prostředí práce s dokumenty. Přidáním jednoho nebo více z našich optimalizovaných softwarových řešení můžete snížit náklady na tisk i kopírování, a efektivněji řídit své tiskárny, spotřební materiál, zvyšovat produktivitu a zlepšit bezpečnost.

Dokumentová řešení pro každý podnik

Každá organizace má s ohledem na dokumenty rozdílné potřeby. To je důvod, proč v Sharpu i nadále rozšiřujeme naši řadu dokumentových řešení pro každé prostředí, od malých a středních podniků až po velké korporace a organizace veřejného sektoru.

Cokoli budete potřebovat, ať již se vaše organizace zabývá čímkoliv, Sharp je zde, aby vám pomohl dosáhnout vašich cílů.