Kontaktujte nás

Dokumentová řešení pro každé prostředí

V roce 1972 jsme představili první kopírku Sharp; byl to první krok na cestě, jejímž cílem bylo postupné zavedení kancelářských tiskáren, zařízení na skenování dokumentů, multifunkčních tiskáren (MFP) a výkonných produkčních tiskáren, jakož i celé řady softwarových řešení pro řízení dokumentů a dalších softwarových řešení.

V současné době naše portfolio dokumentových řešení sahá od kancelářských tiskáren pro malé kanceláře a vysoce výkonných barevných síťových multifunkčních tiskáren, až po základní produkční tiskárny, které patří mezi nejvýkonnější na trhu – všechny z nich lze rozšířit o naši škálu optimalizovaných softwarových řešení. Představujeme:

Tiskárny pro malé kanceláře

Naše cenově dostupné a přitom překvapivě výkonné i praktické tiskárny pro malé kanceláře a pracovní skupiny jsou ideální pro osobní použití nebo pro sdílení v malé kanceláři a umožňují provádět práce rychle a tiše.

Multifunkční tiskárny Sharp

Pro větší kanceláře a pracovní skupiny nabízíme řadu černobílých i barevných MFP pro všechny vaše potřeby v oblasti tisku, kopírování, skenování a správy dokumentů, s širokým výběrem možností dokončovacích úprav pro automatické skládání, sešívání a stohování.

Produkční tiskárny Sharp

Pokud hledáte řešení pro velkoobjemovou interní práci s dokumenty, můžeme vám pomoci také. Naše rychlé, velkokapacitní produkční tiskárny nabízí díky robustní konstrukci podložené více než 40 lety zkušeností celou řadu ovládačů a mohou produkovat širokou škálu kompletních dokumentů a brožur.

Optimalizovaná softwarová řešení

Univerzální, spolehlivý hardware je pouze jedním z prvků vašeho prostředí práce s dokumenty. Přidáním jednoho nebo více z našich optimalizovaných softwarových řešení můžete snížit náklady na tisk i kopírování, a efektivněji řídit své tiskárny, spotřební materiál, zvyšovat produktivitu a zlepšit bezpečnost.

Dokumentová řešení pro každý podnik

Každá organizace má s ohledem na dokumenty rozdílné potřeby. To je důvod, proč v Sharpu i nadále rozšiřujeme naši řadu dokumentových řešení pro každé prostředí, od malých a středních podniků až po velké korporace a organizace veřejného sektoru.

Cokoli budete potřebovat, ať již se vaše organizace zabývá čímkoliv, Sharp je zde, aby vám pomohl dosáhnout vašich cílů.

Tisk v kanceláři

Provoz organizace vyžaduje efektivní a bezpečnou produkci dokumentů. Abychom vám pomohli dosáhnout vyšší produktivity a hladšího toku práce, Sharp vám nabízí řadu uživatelsky přívětivých MFZ.

Nejen, že jsou energeticky úsporná a snižují náklady na provoz, rovněž jsou rozšiřitelná tak, aby splňovaly vaše rostoucí potřeby. A díky patentované softwarové platformě Sharp OSA se vaše MFZ stane integrovaným uzlem pro řadu obchodních aplikací.

Takže, pokud hledáte efektivitu nebo vysoký výkon, Sharp má řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám.

Profesionální tisk

Tato vysokorychlostní barevná a černobílá MFZ jsou ideální pro firemní retrografická oddělení (CRD), firemní tisk na každé úrovni produkce. Jsou odolná, spolehlivá a překvapivě energeticky účinná; nabízejí možnost tisku vysokého objemu a řadu možností dokončovacích úprav.

Kromě toho, díky řadě funkcí automatického nastavení si tato zařízení udržují trvale vysokou kvalitu.

Optimalizovaná softwarová řešení

 • Optimalizovaná softwarová řešení

  Obchodní společnosti musí neustále optimalizovat způsob své práce - bez ohledu na to, jakým výzvám čelí. Tím, že jsme posílili ověřené silné stránky multifunkčních tiskáren Sharp, naše řada optimalizovaných softwarových řešení je navržena tak, aby vám pomohla snížit náklady za tisk a kopírování, využívat zdroje efektivně, snadno vytvářet dokumenty a snadno je otevírat, zajistit, že jsou všechny akce plně auditovatelné a bezpečné.

 • Řízení výstupu

  Obchodní společnosti jsou pod zvyšujícím se tlakem, aby ze svých aktiv dostali ještě větší hodnotu - a dělali vše rychleji a efektivněji. Ale své náklady můžete mít pod kontrolou pouze pokud je dokážete změřit. Optimalizovaná tisková řešení Sharp vám pomohou proaktivně monitorovat a spravovat vaše využití tisku a kopírování, můžete své náklady sledovat a získat je zpět, můžete snížit neoprávněné použití a odpad a ušetřit čas a zdroje.

 • Záznam dokumentu

  Skutečná hodnota dokumentů nevychází z jejich produkce, ale z jejich správy. Pokaždé, když s nimi manipulujete - ať už jde o organizaci, indexaci, zakládání, distribuci, příjem nebo opakované použití - tok práce je obohacen o komplexnost. Optimalizovaná skenovací řešení Sharp vám poskytnout naprostou kontrolu, a vy tak můžete dokumenty organizovat, ukládat a sdílet efektivně, nicméně jsou vytvářeny nebo používány pomocí automatizovaných procesů, které šetří čas a předchází nákladným chybám.

 • Mobilní aplikace

  Tempo obchodování se zrychluje a lidé nyní chtějí mít přístup k informacím s využitím široké řady mobilních zařízení, jako jsou smartphony a tablety. Optimalizovaná mobilní řešení Sharp nabízí způsob, díky kterému se mohou vaši zaměstnanci rychle připojit ke svým kancelářským zařízením - bez ohledu na to kde jsou a co dělají - takže mohou jednoduše a bezpečně i na cestách, s využitím jakéhokoli moderního mobilního zařízení.

 • Správa dokumentu a tok práce

  Informace jsou mízou každé organizace, protože čím více víte, tím lépe si vedete. Optimalizovaná řešení toku práce Sharp pomáhají snižovat náklady a zefektivnit opakující se úkoly, obnovit produktivitu firmy, kterou potřebujete k dosažení a zachování ziskového růstu. Naše cloudová a prostorová řešení zajistí přístup k důležitým informacím kdykoli a kdekoli, téměř z každého zařízení, což usnadňuje lepší rozhodování a umožňuje produktivnější spolupráci v rámci pracovních skupin.

 • Správa zařízení

  Víc než jakýkoli jiný kus kancelářského vybavení, tiskárny, kopírky a MFZ vyžadují neustálou pozornost - i když jde jen o pouhé doplňování toneru a papíru. A pokaždé, když nejsou k dispozici, může dojít k ohrožení produktivity desítek zaměstnanců. Optimalizovaná řešení správy Sharp jsou konkrétně navržena tak, aby zmírnila zátěž správy vašich MFZ, zjednodušila vám práci a snížila náklady na vlastnictví. Přerušení jsou minimalizována, prostoje se sníží, zatímco produktivita v rámci každé pracovní skupiny ve společnosti zůstane zachována.

 • Výrobní řešení

  Vaše tisková místnost musí fungovat efektivně, aby splnila požadavky vašich zákazníků - bez ohledu na to, jakým výzvám čelí. V návaznosti na silné stránky vysokorychlostních zařízení Sharp, naše řešení toku práce maximalizují schopnost vaší tiskové místnosti zajistit předtisk, připravit možnosti barevného tisku integrované do našeho nástroje. Tato řešení umožňují rychlá nastavení, prodlužují dobu, kdy váš operátor může reagovat a zabránit nákladným chybám.

Vertikální trhy

 • Vertikální trhy

  Sharp nabízí širokou řadu produktů pro vládní úřady, vzdělávací instituce, zdravotnická zařízení a různé komerční trhy. Spolehněte se, že Sharp vám poskytne odezvu, kterou očekáváte a produkty vysoké kvality, kterou požadujete.

 • Vládní

  Snížení nákladů a spolehlivost produktu jsou ve státní správě důležitými faktory.mSharp nabízí širokou škálu vysoce moderních technologických produktů, které lze použít ve vládních úřadech.

   

  Sharp pomáhá vládním a místním úřadům splňovat požadavky na zabezpečení a to prostřednictvím našich oceňovaných MFZ, které obsahují vestavěnou ochranu dokumentů a rozšířené možnosti zabezpečení, včetně praktické funkce, která přepisuje všechna data, včetně ukládání dokumentů, údajů o uživateli, o stavu úlohy, datu a stejně tak i adresář.

 • Vzdělání

  Kopírovací centra, oddělení a knihovny potřebují správu a kontrolu dokumentů. Díky zaměření na finanční hodnotu a přechodu ze stolních tiskáren na efektivnější multifunkční zařízení školy dokážou snížit tiskový výstup, náklady na tisk a zlepšit udržitelnost. Sharp MFZ chrání záznamy studentů díky využití kódů, uživatelských/skupinových profilů, hesel nebo externích uživatelských účtů uložených v LDAP nebo na serveru Active Directory.

 • Právní

  Správa dokumentů a důvěrnost informací klientů jsou v oblasti práva zásadní. Sharp pomáhá právnickým firmám chránit záznamy klientů prostřednictvím našich oceňovaných MFZ, které obsahují vestavěnou ochranu dokumentů a rozšířené možnosti zabezpečení, včetně praktické funkce, která přepisuje všechna data, včetně ukládání dokumentů, údajů o uživateli, o stavu úlohy, datu a stejně tak i adresář.

 • Zdravotní péče

  Péče o pacienty a úspora nákladů mají ve zdravotnictví zásadní význam. Sharp nabízí širokou řadu moderních technologických produktů, které lze použít na nemocničních recepcích, v pokojích pacientů, administrativních kancelářích a učebnách. Sharp MFZ, oceňované pro schopnost zabezpečení dokumentů, dokážou pomoci uchovat záznamy pacientů v bezpečí.

 • Pohostinnost

  Sharp nabízí moderní technologické produkty pro recepce, konferenční místnosti, hotelové pokoje a administrativní kanceláře, které mají přidanou hodnotu a pomáhají generovat příjmy v pohostinství.

  Pokročilé, nicméně snadno ovladatelné MFZ Sharp umožňují hostům snadné odesílání a přijímání faxů, tisk z USB a skenování do e-mailu, faxu nebo na FTP. Personál recepce může snadno naskenovat a přeposlat kopie účtů a dokladů přímo na e-mail. A nezapomeňte na hotelový catering; na vyžádání lze vytisknout jídelní lístky pro restaurační a banketové prostory.

 • Firmy

  Podniky a pracovní skupiny se spoléhají na Sharp MFZ, která pro ně generují zprávy, publikují brožury a vytváří prezentace, které jsou vysoce kvalitní a profesionální. MFZ přirozeně propojuje informace a způsob, jakým je lidé používají, proto Sharp nabízí komplexní sadu zabezpečení, která je navržená tak, aby našim klientům zajistila různě nastavený přístup k zabezpečení důvěrných informací. S ohledem na požadavky řady společností Sharp kombinuje základní šifrování s několika přepsáními dat, a tak, na rozdíl od řady procesů aktuálně používaných jinými výrobci, zajišťuje vyšší úroveň zabezpečení.