Kontaktujte nás

Tisková a dokumentová řešení

Efektivní. Intuitivní. Bezpečné.

Nepracujte více, ale chytřeji – kdykoliv a odkudkoliv

Špičkové portfolio dokumentových řešení Sharp je navrženo pro zlepšení způsobu vaší práce v jakémkoliv prostředí, od malých a středních podniků (SMB) po velké korporace a organizace z veřejného sektoru.

Portfolio našich barevných a černobílých zařízení sahá od kompaktních kancelářských tiskáren formátu A4 po základní produkční multifunkční tiskárny (MFP) – přičemž všechny uvedené modely lze rozšířit o naši řadu Optimalizovaných softwarových řešení tak, aby zařízení organizacím pomáhala změnit způsob, kterým vytváří, sdílí a pracují s informacemi.

Jsou navrženy tak, aby vám pomáhaly rychleji produkovat informace, šetřit čas a zvyšovat produktivitu. Současně se snadno a intuitivně obsluhují, a to doslova odkudkoliv a pomocí jakéhokoliv zařízení. A také díky nejvyšší dostupné úrovni zabezpečení uchovávají vaše informace v bezpečí. Díky tomu dokumentová řešení Sharp získala některá z nejvýznamnějších ocenění, jež jsou v rámci tohoto odvětví udílena.

Kancelářské tiskárny

Naše dostupné, leč překvapivě schopné tiskárny pro osobní použití nebo jako zařízení sdílená v malých kancelářích či pracovních skupinách, si rychle a tiše poradí se všemi úkoly. Pro větší kanceláře a pracovní skupiny disponujeme celou řadou černobílých i barevných MFP, jež snadno uspokojí veškeré vaše potřeby v oblasti tisku, kopírování, skenování a správy dokumentů.

Produkční tiskárny

Díky své robustní konstrukci jsou naše rychlé, velkoobjemové produkční tiskárny ideální volbou pro tisková oddělení nebo korporátní reprografická oddělení. Jsou dodávány s širokou nabídkou ovladačů a mohou produkovat pestrou paletu kompletně dokončených dokumentů nebo brožur.

Softwarová řešení

Univerzální, spolehlivý hardware je pouze jedním z prvků vašeho prostředí práce s dokumenty. Přidáním jednoho nebo více z našich optimalizovaných softwarových řešení můžete snížit náklady na tisk a kopírování, a efektivněji řídit své tiskárny i spotřební materiál, zvyšovat produktivitu a zlepšit bezpečnost.

Ocenění

Naše dokumentová řešení jsou nepřetržitě hodnocena a testována řadou nezávislých odborných orgánů a je nám ctí, že disponujeme rozsáhlým portfoliem cenami ověnčených MFP.