Kontaktujte nás

Zabezpečení dokumentů

Balík pro zabezpečení dokumentů Sharp vám díky intuitivním nástrojům pro řízení workflow a automatizaci pomáhá odvést více práce. Naše zabezpečené a robustní procesy pro správu dokumentace navíc znamenají, že si můžete být jisti splněním nejnovějších předpisů. 

Můžete přestat pracovat v prostředí s rozdrobenou a vysoce rozptýlenou dokumentací. Místo toho se můžete těšit na plně indexované,  centralizované datové úložiště, díky němuž vaši lidé tedy stráví méně času hledáním informací a více času jejich kvalitním využitím.

Při uploadu dat a dokumentů budete vždy požádáni o uvedení přesných indexačních údajů a popisných metadat. S funkcionalitou full-textového vyhledávání Sharp je pak vždy jednoduché vyhledat ta data, která právě potřebujete., další výhody přináší sledování verzí dokumentů a systémový protokol.

Vaše soubory jsou uloženy na jediném, strukturovaném a zabezpečeném úložišti, umístěném výhradně v jednom z Evropských datových center (k dispozici jsou také místní serverové instalace).

Vaše data jsou chráněna řízením přístupu, firewally, nejnovější technologií šifrování a redundantními systémy zabezpečení proti výpadku. Během okamžiku také můžete nastavit, změnit nebo odvolat přístupová práva jednotlivých uživatelů nebo pracovních skupin a sdílet pouze takové množství informací, jež považujete za nezbytné.