Kontaktujte nás

Displeje pro video-stěny

Někdy ani ten největší LCD displej na daný úkol nestačí. Někdy je zkrátka opravdu zapotřebí celé video-stěny. A to je ten okamžik, kdy potřebujete displej pro video-stěnu od Sharp.

Sharp svou řadou obrazovek, jež překonávají omezení jiných systémů, posunul celý obor video-stěn kupředu.

Například, naše ultra-tenké rámečky snížily vzdálenost mezi jednotlivými obrazovkami pro vytvoření opravdu působivé video-stěny bez rušivých vlivů. Monitory lze umisťovat na výšku i na šířku, a tak lze využít maximum dostupného prostoru a dát vzniknout impozantním video-stěnám bez jakýchkoli hranic formátu nebo rozměru.

Vysoká svítivost znamená, že video-stěna bude dobře fungovat i na jasně osvětlených místech a díky naší technologii pro vysoký kontrast, bude váš obsah dobře viditelný i z překvapivě vysoké vzdálenosti. Zářivé bílé, živé barvy a ty nejhlubší odstíny černé s jednotným jasem utváří video-stěnu, kterou je opravdu zapotřebí vidět naživo.

Displeje - video stěny

 • Funkce video stěny - Série PN-V

  Přehled

  Série PN-V s nejtenčím rámečkem ve třídě 60" je standardem pro vytváření video stěn z více obrazovek. Řada displejů s podsvícením LED a doslova neviditelným ohraničením vám pomůže vytvořit vysoce působivé video stěny jakékoli velikosti a formátu, ať už na šířku nebo na výšku.

  * Na základě informací zveřejněných 8. června 2010 jde o panely LCD s úhlopříčkou 60" nebo větší.

 • Režim zvětšení displeje (zoom)

  (až pro 25 monitorů)

  Režim zvětšení displeje (zoom) dokáže rozšířit jeden snímek z PC až na 25 monitorů (v konfiguraci 5x5). Funkce nastavení šířky rámečku prakticky eliminuje nesoulad a výrazně podporuje obraz rozšířený na více displejů.

 • Podsvícení LED

  Rovnoměrný jas s nízkou spotřebou energie

  Aby série PN-V dosáhla rovnoměrnějšího jasu než jaké dokáže nabídnout běžné podsvícení CCFL*, Sharp umístil prvky LED napříč celým panelem, přímo za vrstvy tvořené tekutými krystaly a díky tomu jsou displeje Sharp jasné, krásné a rovnoměrné.

  * Cold Cathode Fluorescent Lamp

 • Kontrolní soupravy PN-ZR01 (pro sérii PN-V60X) & PN-ZR01A (pro PN-V551)

  (prodává se samostatně)

  Jestliže je jeden z monitorů v konfiguraci více obrazovek vybavený senzorem pro dálkové ovládání, jeho prostřednictvím lze pohodlně ovládat všechny monitory pomocí jednoho dálkového ovládače. A díky celkovým úsporám energie dokáže snímač jasu automaticky nastavit jas podsvícení tak, aby odpovídal okolnímu osvětlení.

 • Téměř neomezené možnosti

  Díky ultra tenkému rámečku série PN-V jsou hranice mezi sousedícími monitory široké  6,5 mm* (série PN-V60X) a 3,5 mm* (PN-V551). Při použití v konfiguraci video stěny to umožňuje zobrazit ostré obrazy s vysokým dynamickým rázem téměř jakékoli velikosti a formátu. Certifikovaná spolehlivost 24/7, 3-letá omezená záruka na díly a zpracování a značka ENERGY STAR® zaručují, že série PN-V je navržena tak, aby byla výjimečně spolehlivá.

  * Nezahrnuje mezeru mezi monitory.

 • Vytváření dynamických video stěn

  Jednotky: cm (rozměry jsou přibližné a obsahují šířku rámečku)

  Propojit lze téměř libovolný počet monitorů série PN-V a vytvářet tak působivé video stěny. Tyto konfigurace lze ovládat prostřednictvím RS-232C nebo sítě.* Jednoduchost jejich ovládání a integrace pomáhá zjednodušit instalaci sofistikovaných video stěn téměř jakékoli velikosti a jakéhokoli tvaru.

  Pro síťové ovládání série PN-V60X je třeba použít vstupní/výstupní expanzní desku PN-ZB0. PN-V551 obsahuje vestavěné síťové rozhraní.