Kontaktujte nás

Digital Signage Software

Platforma Sharp Open Architecture

Pomocí našeho partnerského programu platformy Sharp Open Architecture jsme se spojili s exkluzivní komunitou společností v oblasti digital signage, jež vašim podnikům nabídnou možnost rozšíření displejů o nejlepší možný digital signage software. S naší system on Chip (SoC) platformou pro Android™, vestavěnou do našich chytrých profesionálních displejů řad PN-B/M a PN-HB/HM a dodatečně také u interaktivních displejů s SoC řady PN-TH1, jež jsou dokonalé pro orientační nebo stánkové systémy, se můžete specializovat a upravovat řešení, jež dokonale vyhovují potřebám vašeho podniku.

Můžete také využít TeamViewer, což je nástroj umožňující vzdálenou podporu a ovládání kdykoli a odkudkoli. Tento nástroj vám umožňuje vzdáleně se připojit a zobrazovat obsah stolních počítačů, mobilních i IoT zařízení.

 

Víme, že se trh v oblasti digital signage nachází v jednom z klíčových bodů své evoluce a na základě dotazování u partnerů z platformy Sharp’s Open Architecture jsme sestavili přehled názorů a očekávání pro tento tržní segment. Podívejte se na video a stáhněte si zprávu pro více informací na téma Kudy dál? Digital signage 2020.

Software pro správu obsahu představuje základ jakéhokoli řešení. Díky tomu, že je plně škálovatelné, kontextové a datově řízené, povzbudí Cenareo kreativitu a zajistí výsledky jak nyní, tak do budoucna. Odborným schopnostem této společnosti, dodat inteligentní algoritmy v rámci nejflexibilnějšího, nejchytřejšího a nejméně náročného CMS na trhu, důvěřují stovky společností s tisícovkami obrazovek ve 32 zemích. Díky intuitivnímu řešení digital signage Cenareo jsou reklamy v maloobchodě, korporátní komunikace, venkovní digitální reklama či jiný zpoplatněný obsah k dispozici kliknutím myši.

 

 

Visit Cenareo

Databeat vyvíjí a prodává DatabeatOMNI, což je snadno použitelný digital signage software, jenž umožňuje zveřejňování obsahu na obrazovkách doslova odkudkoli kamkoli. S DatabeatOMNI můžete snadno, efektivně a bezpečně spravovat, plánovat a zveřejňovat obsah na několika obrazovkách. Se specializovaným týmem a 15 lety zkušeností v oblasti digital signage, svěřilo této společnosti své potřeby více než 900 zákazníků a tisíce uživatelů.

 

 

Visit Databeat

S více než 25 lety zkušeností vyvíjí Deneva chytrá digitální řešení, jež pomáhají zákazníkům vylepšovat uživatelský komfort a brand image. Tento flexibilní software umožňuje snadno uživatelsky přizpůsobit a centrálně spravovat digital signage sítě v několika jazycích. Řešení Deneva je vyvíjeno evropským výrobcem digital signage, ICON Multimedia.

 

 

Visit Deneva

Společnost Digital Media Systems se sídlem ve Spojeném království, integruje tier 1 hardware s jejich squareVIEW DS software pro vytvoření zakázkových, poutavých a unikátních řešení, jež mají přináší vysokou úroveň zapamatování sdělení a zvýšení maloobchodních prodejů. Společnost za uplynulých 15 let spolupracovala se stovkami prosperujících klientů, nainstalovala více než 5000 displejů a zajistila specializovaná řešení od komunikace v zázemí po řešení pro digitální výlohy.

 

 

Visit Digital Media Systems

easescreen působí na mezinárodním trhu od roku 1999 a činí digitální komunikaci snazší a efektivnější než kdy předtím. Společnost je průkopníkem v oblasti digital signage a se svým uživatelsky přívětivým software se stala celosvětově jednou z předních značek. Díky tomuto výkonnému, modulárnímu softwaru lze systémy pro digitální reklamu či informační systémy navrhovat individuálně a se zaměřením na konkrétní cílové skupiny.

 

 

Visit easescreen

iDiD spojuje vše, co v oblasti digital signage potřebujete. Správa obsahu s moderní webovou aplikací je jednoduchá a plynulá a vizuální editing nejen že vypadá dobře, ale workflow je díky němu navíc intuitivní.  Zákazníci si mohou pohodlně navrhnout šablony, případně plynule vytvářet, upravovat a plánovat obsah. iDiD nabízí několik možností snadné integrace s aplikacemi 3. stran a toto škálovatelná cloudová služba je připravena růst společně s potřebami svých zákazníků. iDiD – severský design z Finska od roku 2006.

 

 

Visit iDiD

Misí Instoremedia je dodávat tu nejlepší kombinaci hodnoty a funkcionality ze všech platforem pro digital signage na trhu.  Švédská společnost Instoremedia se sídlem ve Stockholmu má od roku 2005 prokazatelné úspěchy v oblasti vývoje digital signage řešení pro klienty všech velikostí od těch největších až po nejmenší s tím cílem, aby jejich obsah byl přehráván v takové době a na takovém místě, aby byl maximálně viditelný.

 

 

Visit Instoremedia

Společnost KOKE poskytuje full-service digital signage řešení. Po ověření individuálních potřeb zákazníka společnost vyvine podrobný koncept. Jako komplexní poskytovatel řešení společnost provází projekt od samotného začátku, kde vzniká jeho idea, až po jeho dokončení a konečnou prezentaci. Vývoj software, výběr hardwarového vybavení, správa obsahu a monitoring – to vše představuje náš nepřekonatelný potenciál, jenž přispěje k úspěšnému chodu vašeho podniku.

 

 

Visit KOKE

Navori je švýcarská společnost s 20 lety zkušeností v oblasti digital signage software. Její softwarová technologie QL je nabízena distribučním kanálem, systémovými integrátory a operátory digital signage ve více než 100 zemích světa. Navori si zakládá na maximálním využití technologie pomocí neustálé inovace a její inovativní software je díky silnému internímu oddělení pro výzkum a vývoj navrhován i produkován vnitrofiremně.

 

 

Visit Navori

Společnost NDS (dříve Net Display Systems) vyvinula první digital signage řešení v roce 1994, v samotném počátku digitální revoluce. Její all-in-one digital signage platforma PADS4 je flexibilní a škálovatelná za využití řešení z jakéhokoli odvětví. PADS4 přeměňuje zdroje dat na chytrou digital signage zahrnující reklamu, orientační řešení, interní komunikaci, řešení pro čekárny i corporate branding. PADS4 podporuje datovou integraci v reálném čase a logické programování, jejichž výsledkem je dynamická digital signage pro vyspělou a cílenou vizuální komunikaci.

 

 

Visit NDS

S komplexním, webovým digital signage online studiem společnosti NoviSign můžete vytvářet krásnou digital signage. Pomocí více než 20 drag-and-drop widgetů mohou zákazníci rychle navrhovat a spravovat působivý obsah, jenž zahrnuje živé streamy ze sociálních médií, datové průzkumy, zábavné interaktivní hry a mediálně bohaté zóny s videi, RSS feedy, HD snímky, běžící texty, počasí a další!

 

 

Visit NoviSign

Díky systému správy obsahu pro digital signage od PublicView jsou klienti a návštěvníci u obrazovek informováni a vybízeni k akci. Tento dostupný a komplexní digital signage systém je velmi uživatelsky přívětivý a pracuje z cloudu. Díky flexibilnímu designu a nabídce několika standardních či uživatelsky přizpůsobeného rozhraní jsou zobrazování informací a práce s nimi zábavou.

 

 

Visit PublicView

ScreenCloud pomáhá podnikům lépe komunikovat s jejich týmy a zákazníky přeměnou prostor za využití chytré, propojené digital signage. Digital signage software a více než 80 aplikací od ScreenCloud více než kdy předtím zákazníkům usnadňují umístění smysluplného obsahu na jakoukoli obrazovku, ať se nachází kdekoli. Pomocí tohoto řešení můžete ovládat jednu nebo tisíc obrazovek umístěných kdekoli na světě.

 

 

Visit ScreenCloud 

signageOS umožňuje společnostem s CMS na bázi HTML5 snadnou integraci a správu displejů Sharp pomocí jednotné codebase, rozsáhlé znalostní báze a dokumentace pro rozsáhlé sítě.  Po letech vývoje a testování se nyní mohou CMS společnosti vzdáleně připojit, ovládat a monitorovat rozsáhlé sítě displejů za využití moderního webového rozhraní nebo pomocí REST API se signageOS.

 

 

Visit signageOS

STiNO je německý výrobce software pro řešení v oblasti digital signage a vizuální komunikace. Ve více než 25 zemích nabízí cloudové řešení iChannel a základní řešení ePromoter pro přenos jakéhokoli sdělení k cílovému publiku. Jako jeden z mála poskytovatelů je společnost STiNO schopna podporovat diverzifikované hardwarové platformy od PC po SoC systémy se systémy Windows, Android a Linux.

 

 

Visit STiNO

sDS je komplexní řešení digital signage, jež podporuje moderní formy komunikace a dokonale zapadá do současných marketingových trendů. Jeho možnosti sahají od vysílání multimediálních materiálů v podobě reklamních sdělení až po dynamický obsah jako jsou zprávy, předpovědi počasí, letové řády, tabule s jídelními lístky apod. sDS je také skvělým nástrojem pro podporu obchodu, jenž využívá interaktivní prvky a schopnost snadno se integrovat se systémy 3.stran.

 

 

Visit Systail

VIDERO ®je přední softwarovou platformou pro digitální komunikaci u prodejních míst. Bez znalosti programování tak lze vytvořit jedinečnou zkušenost při nakupování či komunikovat se zákazníky pomocí interaktivních informací. Možnost připojení externích zdrojů přináší vysoce inovativní spojení fyzických a digitálních světů nakupování s vysokou přesvědčivostí pro klienty i prodávající.

 

 

Visit VIDERO

Wesolutions GmbH je společností u oblasti IT služeb se zaměřením na digital signage. Společnost vytvořila chytrý a inovativní marketingový nástroj pro digitální komunikaci uvnitř závodu a prezentaci pod značkou WESUAL. Od roku 2011 společnost nabízí intuitivní signage nástroje jako jsou Digital Chalkboard či Digital Concierge, jež nejen že usnadňují život, ale také efektivně zvyšují prodeje.

 

 

Visit WESUAL

wizAI spojuje digital signage s AI pro vytvoření flexibilních řešení, jež splňují požadavky dynamicky se měnícího obsahu. wizAI nabízí zákazníkům intuitivní rozhraní a podrobné statistiky o využití umístěných produktů. wizAI nabízí inovativní a působivé možnosti. Vylepšete své okolí pomocí digital signage a získejte pozornost všech zákazníků.

 

 

Visit wizAI

XopVision je multi-brand nástroj profesionální komunikační platformy, založený na bázi systému Android. Platforma je schopna využívat televize, monitory, chytré telefony, tablety nebo LED panely, strategicky umístěné v soukromí i na veřejnosti, s hlavním cílem předávat reklamní či informační sdělení. Tento nový způsob komunikace umožňuje zákazníkům rozpoznat značku díky prezentaci jejích produktů, výhodnějších cen, kampaní, propagačních kampaní a akcí.

 

 

Visit XopVision

Vyplněním formuláře níže a jeho odesláním stáhnete zprávu na téma Kudy dál? Digital signage 2020

loading