Kontaktujte nás

Deset MFZ Sharp získává ocenění BLI „Highly Recommended“

Varšava, 19.01.2017
Význačná společnost Buyers Laboratory LLC, která se zabývá testováním kancelářského vybavení, ocenila novou řadu multifunkčních zařízení Sharp za kvalitu, spolehlivost a snadnost použití

Produkty nové řady MFZ Sharp Advanced a Essentials získaly ocenění „Highly Recommended“ od Buyers Laboratory LLC (BLI), přední nezávislé testovací organizace produktů a řešení pro zpracování dokumentů. Ocenění „Highly Recommended“ je nejvyšší známkou, kterou může produkt od BLI získat.

- Tato pokročilá MFZ s inovativními funkcemi s přidanou hodnotou získaly hodnocení BLI „Highly Recommended“ snadno, během našeho přísného testování se ukázaly být vysoce spolehlivými. Nová řada reaguje na rostoucí poptávku po barevných zařízení A3 a potvrzuje závazek společnosti Sharp vyvíjet řešení která pomáhají společnostem získat informace ve správné formě a ve správném čase a místě – řekl Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE.

Zařízení Sharp využívají snímač pohybu a automaticky se probudí z režimu spánku, ve chvíli, kdy snímač detekuje blížícího se uživatele, což šetří čas a zvyšuje produktivitu zařízení, které je tak vždy připravené k použití, a společnosti tak šetří peníze. Barevná řada MFZ Advanced a Essentials, která byla na trh uvedena v roce 2016 učinila na prodejce a zákazníky velký dojem. IT administrátoři rovněž využívají funkci automatického vysouvání toneru.Tato funkcejim dává kontrolu a umožňuje jim nastavit úroveň hladiny toneru, při které se kazeta vysune; tato funkce minimalizuje odpad a zvyšuje ziskový potenciál.

Uživatelé mohou přes USB flash disk tisknout soubory Microsoft Office (pptx, xlsx, docx) přímo na MFZ, což je ideální pro pracovníky mimo pracoviště, například na návštěvě u zákazníků. Výklopný dotykový LCD monitor s úhlopříčkou 10,1“ se zjednodušeným uživatelským rozhraním umožňuje intuitivní procházení funkcemi MFZ, snadný přístup k návodu k použití zařízení a jednoduché přizpůsobení pomocí přesunování ikon. Funkce skenování do OCR umožňuje rychlý převod papírových dokumentů do prohledávatelných PDF souborů a formátů MS Office.
​​​​​​​
Deset vítězných modelů bylo vyvinuto především pro uživatele, kterým umožní snadno nastavit a provádět složité úkoly. Advanced řada zahrnuje modely MX-3070N / 3570N / 4070N / 5070N / 6070N. Modely řady Essentials MX-3050N / 3550n / 4050N / 5050N / 6050N.

O Buyers Laboratory LLC
Buyers Laboratory LLC (BLI) je přední světový poskytovatel analytických informací a služeb v oblasti digitální grafiky a zpracování dokumentů. Víc než 50 let se kupující spoléhají na to, že jim BLI pomůže rozpoznat silné a slabé stránky produktů a pomůže jim učinit ta nejlepší rozhodnutí. Na druhou stranu se odborníci z oboru, marketingu obracejí na BLI, aby získali zasvěcené a ceněné pokyny k rozvoji produktu, umístění se mezi konkurencí a podpoře marketingu. 

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social