Kontaktujte nás

Business notebooky

Společně se značkou Dynabook (dříve známá pod značkou Toshiba Client Solutions) jsme schopni našim zákazníkům nabídnout spolehlivé partnerství v oblasti vysoce kvalitních business notebooků a podpůrných zařízení i služeb.

Díky našemu renomé poskytovatele vysoce kvalitních služeb a lídra v oblasti služeb pro spolupráci a workflow jsme schopni rozšířit naši působnost i do oblasti přenosných počítačů a umožnit vám tak nerušeně se zaměřit na další rozvoj vašeho podnikání.

Zařízení pro každého pracovníka

Naše nejrozsáhlejší řada business notebooků Dynabook (dříve známá pod značkou Toshiba Client Solutions) nabízí ideální zařízení pro každého člena vaší organizace. Ve spolupráci s vámi vždy vybereme notebook pro každé odborné zaměření, od ultra-mobilních zařízení typu 2 v 1 pro ty, kteří jsou stále v pohybu, až po výkonné pracovní stanice pro pracovníky v kanceláři. Výběr správného notebooku pro každého pracovníka s sebou však nepřináší starosti v oblasti správy; s image software, možnostmi napájení a dokování společnými pro většinu modelů, můžeme zajistit jednoduchost a efektivitu celé vaší flotily zařízení. Veškerá zařízení naší řady také lze konfigurovat pomocí virtualizačního klienta Toshiba Mobile Zero Client – můžete tedy disponovat dokonalou mobilitou bez kompromisů v oblasti zabezpečení.

Navrženo pro práci na cestách

Portégé

Ultra-mobilní PC s úhlopříčkou 13.3" nebo menší, s výkonnými procesory Intel® Core™ vPro™.

Nízká hmotnost, výkonná konstrukce

Navrženo pro ty, kteří požadují jen to nejlepší v oblasti práce s počítačem na cestách. Naše chlouba na poli miniaturizace s úhlopříčkou do velikosti 13,3“.

Vytvořeno pro business.

Tecra

Dokonalý pracovní nástroj s displeji o úhlopříčkách 14" a 15.6", a širokou nabídkou možností konektivity.

Nekompromisní produktivita

Naše notebooky Tecra vám pomohou pracovat efektivněji a nabízí vše, co si může firemní profesionál přát.

Všestranná produktivita

Satellite Pro

Vyberte si ze široké řady spolehlivých zařízení s úhlopříčkami od 13.3" do 15.6".

Univerzální funkcionalita a výkon

Všechny modely řady Satellite Pro jsou navrženy tak, aby obstály v každé pracovní situaci a přináší vysoký výkon, spolehlivost i snadné použití.

Špičkové počítače pro podnikovou sféru a asistovanou realitu

dynaEdge - naše odbornost v oblasti miniaturizace

Navrženo se zvláštním zaměřením na potřeby podniků a optimalizaci efektivity pracovníků v přední linii – ať už na cestách či uvnitř podniku.

 

 

Registrujte se hned nyní a člen našeho prodejního týmu se s vámi spojí

loading