Kontaktujte nás

Vizuální řešení

Interaktivní řešení

Interaktivní displeje Sharp umožňují bezproblémovou spolupráci, komunikaci a sdílení. Jejich snadné použití a vysoký dotykový výkon zajišťují, že si uživatelé věří a mohou se zaměřit na svůj hlavní úkol. Skvěle vyvinuté nástroje aplikací jsou výborné pro kterékoli prostředí a zajistí bezproblémovou integraci se stávajícím hardwarem a softwarem. Touch Display Link SHARP umožňuje mnohostrannou bezdrátovou komunikaci a spolupráci se všemi chytrými zařízeními, i těmi na vzdálených místech. Ať již v zasedací místnosti nebo učebně, Sharp mění způsob, jakým se vzděláváte, spolupracujete a komunikujete.

Profesionální displeje

Naše profesionální produkty mají specifické schopnosti, včetně provozu 24/7, možnosti instalace na šířku, výšku a do horizontální pozice, plus vysokého jasu a vysokého rozlišení, které zajišťuje optimální efekt ve všech podmínkách a na všech místech.

V návaznosti na naše vedení v oblasti LCD displejů se i nadále zaměřujeme na rozvoj nových technologií, které zajistí, že nám naše komplexní řada inovativních produktů umožní splnit požadavky každého možného profesionálního scénáře.

Vertikální trhy

Profesionální displeje mají náročné standardy napříč širokou rozmanitostí trhů a aplikací. Zatímco každá situace přináší své vlastní problémy, všechny jsou spojeny potřebou efektivních a spolehlivých řešení, která jsou vyvinuta za účelem splnění vlastních specifických požadavků.

Z tlaku vyvíjeného korporátními zasedací místnostmi po náročné použití displejů ve veřejném prostředí, získáváme v Sharp zkušenosti a využíváme je k vývoji těch nejlepších řešení, abychom zajistili vysoce kvalitní displej pro každý scénář.

Díky inovativní technologii kombinované s závazkem vynikat ve všem co děláme, máme naprostou důvěru, že vizuální řešení Sharp je natolik originální a vysoce efektivní, aby splnilo každou výzvu na trhu.