sharp

Technologie

Technologie, která otevírá nové rozměry

Nové možnosti, dobrý obraz.

Společnost Sharp vyvinula své veřejné displeje s velmi pokročilou úrovní technologie, aby zajistila co nejpřesnější a nejatraktivnější prezentaci vašich informací. Tyto systémy se dají použít komerčně v mnoha oblastech: v reklamě, monitoringu, výzkumu, veřejné dopravě a pod. Profesionální monitory jsou vhodné i na mnohoobrazovkové videozdi v kinech a na informační systémy v hotelech a restauracích. Navíc funkce jako integrované reproduktory nebo dotykové panely nabízejí k zprostředkování informací ještě více možností. Vyzkoušejte nový rozměr informační technologie v rozměrech od 46'' po 65'', a v budoucnosti dokonce do 108''.

 

Rozlišení Full HD

Profesionální monitory od společnosti Sharp jsou vybaveny LCD panely, které poskytují obraz s rozlišením Full-HD (1 920 x 1 080 pixelů). V důsledku toho se zobrazuje dynamický a přirozený obraz se skutečnými barvami, a ve velikém formátu se zobrazí i informace s ostrým textem. Digitální a analogové počítačové signály nebo vstupy HD videa se zpracovávají pomocí konektoru DVI v režimu 1080p (kompatibilní s HDCP).

Diagnostická kontrola RS-232C

Důležité především při skupinových obvodech, jako jsou videozdi:
Monitory Sharp mají rozhraní RS-232C. Zařízení se obsluhují prostřednictvím centrální řídící jednotky, která umožňuje i řídit jejich stav funkcí. V důsledku toho se dají jednotlivé monitory zapnout a vypnout, dají se změnit videovstupy a dá se zkontrolovat provozní teplota. 

ASV-Black-TFT

LCD technologie Sharp ASV (pokročilé superzobrazení, angl. Advanced-Super-View) spolu s technologií antireflexní vrstvy Sharp Black-TFT zabraňují efektu rozmazání, který se může vyskytnout během rychle se měnících scén, a taky odrazem v náročných podmínkách místa provozu. 

24/7

LCD monitory Sharp jsou vyrobeny z odolných částí a vybíraných komponentů, takže jsou vhodné na náročné komerční použití. Dosahují životnost 50 000 hodin nepřetržitého provozu.

Flexibilní obrazové formáty

Když potřebujete prezentovat veliké množství informací, jsou veřejné displeje Sharp tím pravým. Funkce rozdělení obrazovek umožňuje rozdělení obrazových dat z počítačového zdroje a jejich zobrazení na více monitorech v režimu „2x2“, „3x3“ nebo „4x4“, a zlepšeně na videozdích. Funkce „obraz v obraze“ (PIP) navíc umožňuje simultánní přehrávání dalších AV nebo počítačových signálů v rámci jedné obrazovky. 

  • K vylepšení v režimech „3x3“ a „4x4“ je potřebná rozdělovací jednotka nebo analogový počítačový signál RGB.
  • Při použití funkce „obraz v obraze“ se obraz z počítače a AV zdroje zobrazí současně.
  • Funkce „korekce rámu“ zabraňuje zkreslení obrazu.