Kontaktujte nás

Technologie

Inovace a vývoj nových technologií, které obohacují životy našich zákazníků byly hnací silou naší společnosti od samého počátku.

Jsme hrdí na naši pověst špičkových inovátorů ve světě LCD displejů. Dosáhli jsme jí díky našemu neúnavnému odhodlání a času, znalostem a zdrojům, které jsme věnovali rozvoji nové technologie.

Navzdory uznání naší technologie ASV (Advanced Super View) a novým standardům v oblasti vysokého rozlišení pokračujeme v posunování hranic a objevování dalších úrovní.

Byli jsme první, kdo úspěšně využil vlastností oxidu zinečnatého pro komerční aplikace a to v případě našich panelových displejů IGZO.

Naše technologie IGZO, která dokáže zajistit ultra vysoké rozlišení a jas s nebývalou energetickou účinností a stanovit tak nové standardy v oblasti citlivosti aplikací dotykových displejů, představovala revoluci v oboru a i nadále umožňuje návrhářům, aby zrealizovali svoje představy.

Nejnovější světovou novinkou Sharp je technologie UV2A. Naše inovativní kombinace patentovaných, námi vyvinutých materiálů nám umožňuje dosáhnout ultra vysokého kontrastu s nejefektivnějším využitím podsvícení a zajistit tak průlomovou energetickou účinnost při  zobrazování ultra jasných živých barev a rozlišení obrazu.

Tato technologie vytváří nový typ LCD panelu, který signalizuje vývoj další generace LCD displejů.

Naše technická dokonalost a předurčení zachovat naši vlastní technologickou hybnou sílu nás bude i nadále podněcovat k rozvoji nových technologií a přinese budoucí výsledky.