Kontaktujte nás

Výhody profesionálních displejů

Sharp Visual Solutions neustále investuje do technologie, těží z výhod inovace a digitální obrazy prezentuje zcela novými způsoby. Nejlepší zobrazovací zařízení Sharp jsou k dispozici k použití ve vzdělávání, kancelářských zasedacích místnostech, důležitých kontrolních centrech, volnočasových a zábavních institucích a řadě maloobchodů.

Velkoformátové displeje zažívají neustálý a významný růst, který významně řídí maloobchodní sektor, kde je přesnost obrazu a realismus relevantní. Řešení Sharp pro maloobchody využívají chytré konektivity a dalších integrovaných řešení jako je dynamický obsah spravovaný na cloudu, který umožňuje snadnou správu a údržbu.

Video stěny Sharp jsou dokonalým řešením pro zobrazení úžasných detailů na velkém displeji, bez jakýchkoli kompromisů co do jemných detailů nebo velikosti obrazu a zaručeně učiní obrovský dojem. Díky vysokému jasu a spolehlivé kvalitě lze video stěny Sharp provozovat 24/7 a lze je najít v řadě maloobchodů, na letištích a v řídících střediscích.

I přesto, že důležitým faktorem pro nákup displeje je cena, koncoví uživatelé stále více hledají přesnost barev, dobrou rovnoměrnost jasu a barev - jednoduše lepší kvalitu pixelů. Poptávka po lepším rozlišení jde ruku v ruce s požadavkem lepších barev a profesionální portfolio Sharp se rozrostlo o displeje 4K UHD, které slibují více lepších pixelů. Zejména v oblasti obchodu to může vést k většímu zájmu o luxusní zboží, zvýšenému vizuálnímu zážitku a nakonec i ke spokojenějším zákazníkům.

Společnost Sharp zastává pozici inovátora technologie displejů a současně se stává partnerem pro úžasné vizuální zážitky, jak dnes, tak i zítra.

Funkce profesionálních displejů

 • Profesionální monitory a komerční displeje LFD

  Spolehlivost

  Velkoformátové profesionální monitory Sharp LCD a komerční displeje LF jsou navrženy pro práci prakticky kdekoli, kdykoli a k jakémukoli účelu. Tyto pevné monitory Sharp LCD jsou ideální k použití i v tom nejnáročnějším prostředí. A protože tyto monitory využívají pokročilé architektury fan-less, nevyžadují mechanické ventilátory a pracují tiše, s maximální spolehlivosti a minimálním nasáváním prachu. Každý komerční displej Sharp je podpořen 3-letou omezenou zárukou vztahující se na kryty, zpracování a podsvícení.

  Kvalita obrazu

  Pokud požadujete výjimečnou kvalitu obrazu, většina velkoformátových displejů Sharp LCD přináší plné rozlišení 1920 x 1080 (1080p) nebo UHD (3840x2160), prakticky za jakéhokoli analogového nebo digitálního RGB nebo HD video zdroje. Jemné texty a složité grafiky jsou neuvěřitelně ostré a jasné. Bez ohledu, zda se displeje série PN používají k zobrazení digitálních nápisů, v řídících střediscích nebo při videokonferencích, zobrazují obraz, který rozhodně upoutá pozornost.

  Univerzálnost

  Potřebujete lepší zážitky z videokonferencí? Digitální nápisy? Velkoformátové displeje pro pohostinství nebo na stadióny? To vše a mnohem víc naleznete v řadě komerčních displejů Sharp LCD. Jsou tenké a lehké, snadno se instalují a série PN nabízí možnost instalace na výšku i na šířku, která bude vyhovovat široké škále obsahu a aplikací. Série PN, dostupná v různých velikostech, od třídy 42" (úhlopříčka 42-1/16") po 90" (úhlopříčka 90"), je ideální pro řadu různých použití, včetně videokonferencí, digitálních nápisů, CAD/simulací, firemního prostředí, škol/vzdělávacích institucí, sportovních arén a kostelů. A díky režimu rozšíření displeje (zoom) lze propojit až 5x5 monitorů série Sharp PN* a vytvořit tak výjimečně velkou video stěnu s působivým dopadem.

  *Některé instalace vyžadují hardware třetí strany.

 • Design

  Tenký rámeček

  Nový tenký rámeček a tenčí profil přináší moderně štíhlou konstrukci, zatímco leštěný kovový povrch dodává celému rámečku vysoce kvalitní vzhled.

  Lehký design

  Díky zlepšením v oblasti výroby dílů a materiálů používaných při výrobě LCD se hmotnost oproti předchozím modelům snížila a tak se přeprava a instalace displeje výrazně zjednodušila.

  Vestavěné reproduktory

  Vestavěné 10W stereo reproduktory eliminují v řadě instalací potřebu zapojení externího audio systému. Tyto zadní reproduktory jsou ideální pro přenos zvukového obsahu a hudby na pozadí. Displeje jsou rovněž vybaveny audio porty pro snadné zapojení komponentů externího audia a při použití s volitelnou vstupní/výstupní expanzní deskou PN-ZB01 jsou k dispozici stereo reproduktory (10W + 10W).

  Madla pro bezpečnou manipulaci

  Součástí každého monitoru jsou madla umožňující bezpečnou manipulaci. Tato madla lze po instalaci displeje sejmout. Kromě toho jsou všechny modely vybaveny montážní konfigurací VESA, která pomáhá zajistit bezpečnou a spolehlivou instalaci, při které se používá montážní příslušenství třetích stran.

 • Rozšiřitelnost

  Kódování ID

  Díky použití rozhraní RS-232C lze každý monitor Sharp LCD snadno ovládat a monitorovat prostřednictvím PC, a to přímo z centrální lokality. Každý monitoru má přidělený individuální ID kód, který slouží při dálkovém zapnutí nebo vypnutí monitoru, změně jeho vstupu nebo provádění různých úprav a nastavení obrazovky.

  Plánování

  Funkce Plánování umožňuje zjednodušení celkového provozu a naprogramování až osmi nastavení pro automatické zapnutí/vypnutí monitoru v určený čas, a to denně, týdně nebo jednorázově.

  Nastavení webového prohlížeče

  Monitory Sharp LCD série PN-E lze jednoduše ovládat prostřednictvím webového prohlížeče a volitelného softwaru.

  Podpora SNMP

  Stav displeje, nepřetržitý provoz a další parametry lze v lokální síti monitorovat prostřednictvím protokolu SNMP (Simple Network Management Protocol).

 • Další důležité funkce

  Architektura Fanless

  Monitory Sharp LCD jsou navrženy tak, aby udržovaly proudění vzduchu a odváděly teplo bez použití mechanických ventilátorů, které mohou způsobovat hluk a nasávat prach.

  Vestavěný snímač teploty

  Vestavěný snímač zjistí, zda se teplota v monitoru zvyšuje a automaticky nastaví systém podsvícení tak, aby se teplota uvnitř zachovala na provozní úrovni.

  Power On Delay

  Aby se snížilo zatížení vyvinuté při současném zapnutí několika monitorů, série PN-E umožňuje nastavit časovou prodlevu mezi spuštěním každého monitoru ve video stěnách a instalacích více monitorů.

  Ukládání protokolů

  Funkce Ukládání protokolů/výstupů ukládá provozní protokoly, informace o změnách signálu a provozních nesrovnalostech a to pomáhá zvýšit efektivitu servisních techniků při odstraňování problémů.

  Diagnostika hardware

  Funkce Diagnostika hardware detekuje jakékoli nesrovnalosti napájení a zobrazí je na monitoru.

  E-mailová upozornění

  Funkce E-mailová upozornění umožňuje pravidelné zasílání aktualizací stavu displeje a informace o závadách na specifikovanou e-mailovou adresu.

  Automatické nastavení

  Pokud při použití analogového RGB zapojení dojde k změně načasování vstupního signálu, fáze se upraví automaticky.

Displeje - video stěny

 • Funkce video stěny - Série PN-V

  Přehled

  Série PN-V s nejtenčím rámečkem ve třídě 60" je standardem pro vytváření video stěn z více obrazovek. Řada displejů s podsvícením LED a doslova neviditelným ohraničením vám pomůže vytvořit vysoce působivé video stěny jakékoli velikosti a formátu, ať už na šířku nebo na výšku.

  * Na základě informací zveřejněných 8. června 2010 jde o panely LCD s úhlopříčkou 60" nebo větší.

 • Režim zvětšení displeje (zoom)

  (až pro 25 monitorů)

  Režim zvětšení displeje (zoom) dokáže rozšířit jeden snímek z PC až na 25 monitorů (v konfiguraci 5x5). Funkce nastavení šířky rámečku prakticky eliminuje nesoulad a výrazně podporuje obraz rozšířený na více displejů.

 • Podsvícení LED

  Rovnoměrný jas s nízkou spotřebou energie

  Aby série PN-V dosáhla rovnoměrnějšího jasu než jaké dokáže nabídnout běžné podsvícení CCFL*, Sharp umístil prvky LED napříč celým panelem, přímo za vrstvy tvořené tekutými krystaly a díky tomu jsou displeje Sharp jasné, krásné a rovnoměrné.

  * Cold Cathode Fluorescent Lamp

 • Kontrolní soupravy PN-ZR01 (pro sérii PN-V60X) & PN-ZR01A (pro PN-V551)

  (prodává se samostatně)

  Jestliže je jeden z monitorů v konfiguraci více obrazovek vybavený senzorem pro dálkové ovládání, jeho prostřednictvím lze pohodlně ovládat všechny monitory pomocí jednoho dálkového ovládače. A díky celkovým úsporám energie dokáže snímač jasu automaticky nastavit jas podsvícení tak, aby odpovídal okolnímu osvětlení.

 • Téměř neomezené možnosti

  Díky ultra tenkému rámečku série PN-V jsou hranice mezi sousedícími monitory široké  6,5 mm* (série PN-V60X) a 3,5 mm* (PN-V551). Při použití v konfiguraci video stěny to umožňuje zobrazit ostré obrazy s vysokým dynamickým rázem téměř jakékoli velikosti a formátu. Certifikovaná spolehlivost 24/7, 3-letá omezená záruka na díly a zpracování a značka ENERGY STAR® zaručují, že série PN-V je navržena tak, aby byla výjimečně spolehlivá.

  * Nezahrnuje mezeru mezi monitory.

 • Vytváření dynamických video stěn

  Jednotky: cm (rozměry jsou přibližné a obsahují šířku rámečku)

  Propojit lze téměř libovolný počet monitorů série PN-V a vytvářet tak působivé video stěny. Tyto konfigurace lze ovládat prostřednictvím RS-232C nebo sítě.* Jednoduchost jejich ovládání a integrace pomáhá zjednodušit instalaci sofistikovaných video stěn téměř jakékoli velikosti a jakéhokoli tvaru.

  Pro síťové ovládání série PN-V60X je třeba použít vstupní/výstupní expanzní desku PN-ZB0. PN-V551 obsahuje vestavěné síťové rozhraní.