Kontaktujte nás

Optimised Managed Services

 • Optimised Managed Services

  V dnešním obchodním světě je udržení konkurenceschopnosti náročnější než kdykoli předtím. Zákazníci, vedení a zaměstnanci chtějí více - za méně.

  Díky optimalizovaným řešením dokážeme identifikovat a usnadnit váš přechod na nové vybavení, způsoby a postupy, které zaměstnancům pomohou lépe využívat informace a dosáhnout vyšší produktivity; pro vedení to znamená úsporu peněz a pro vaše zákazníky ještě lepší zkušenosti.

  Nejen, že optimalizovaná řešení zlepší to, jak přistupujete ke svým datům a vizualizujete je, ale i to, jak dokážete předávat a zpracovávat informace, a to prostřednictvím rozšířených digitálních toků práce a efektivnější spolupráce. Tyto služby zahrnují řešení konkrétních obchodních funkcí v celé organizaci a přizpůsobí se tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

  Pětifázový proces - od zjištění po průběžnou a kontinuální optimalizaci - slouží jako strategický rámec pro každé zapojení se a je navržený tak, aby zajistil skutečnou spolupráci, flexibilitu a rozšiřitelnost. V důsledku toho lze začít v kterékoli fázi a náš profesionální tým vám pomůže, aby vaše cesta byla efektivnější a práce produktivnější.

  Tato služba je podpořená naší řadou optimalizovaný softwarových řešení, profesionálními službami, nástroji, managementem, podáváním zpráv a našimi oceňovanými hardwarovými produkty.

 • Optimalizované dokumentační služby

  Optimalizované dokumentační služby spojují náš řízený tisk, výrobu a služby řízeného obsahu. Nabídkou balíčku bezpečných, konfigurovatelných vertikálních řešení dokážeme na pracovišti našich zákazníků zajistit okamžitou a průběžnou výhodu před konkurencí.

  Pomůžeme vám snížit náklady  na tisk, zavést bezpečný a odpovědný mobilní tisk nebo automatizaci toků práce. Máme nástroje, které vám umožní efektivnější spolupráci, bezpečnější sdílení informací a rychlejší rozhodování. Nebo, chcete-li maximalizovat potenciál vaší mobilní pracovní síly, pomůžeme vám i s tím.

  Naši konzultanti věnují dostatek času, aby porozuměli vašim potřebám a prioritám a mohli vám tak doporučit investice, které tiskové procesy na pracovišti zjednoduší. Díky využití technologií Sharp a našemu škálovatelnému softwarovému ekosystému dokážeme zajistit, že vaši zaměstnanci mají ty správné informace, které potřebují k práce a tehdy, když je potřebují.

  Naše technologie a služby jsou modulární a integrované, což znamená, že je lze použít v libovolném pořadí nebo v časovém horizontu, který vyhovuje vašemu rozpočtu.

 • Řízené tiskové služby

  Chod řady společností závisí na tisku a skenování, ale většina z nich nemá čas, zdroje nebo odborné znalosti, aby své tiskárny spravovaly efektivně. Bez centralizovaného přístupu, náležité administrace a nákladů na spotřební materiál může dojít ke zpomalení celkového chodu společnosti.

  I když tiskárny a MFZ Sharp vždy nabízely vynikající výkon a spolehlivost, s řízenými tiskovými službami (MPS) Sharp můžete okamžitě snížit své náklady na tisk až o 30 %*. Úspory lze postupně zvýšit také při využití širší nabídky technologií a služeb Sharp pro společnosti.

  Bez ohledu na to, zda máte pouze jedno nebo několik zařízení, Sharp MPS umožní snadnější a bezpečnější správu vašich zařízení. Naši konzultanti vám pomohou zhodnotit a zlepšit celkový přístup k tisku a skenování, připraví pravidla tisku, která sníží množství odpadu a zajistí kontrolu nad budoucím výstupem tisku, a současně zlepší tiskové prostředí vašich uživatelů.

  *Zdroj;  Gartner 2013 “Aktivní iniciativy správy řízení mohou snížit náklady vaší kanceláře o 10 % až 30 %.