Kontaktujte nás

Od svého založení v roce 1912 Sharp Corporation neustále inovuje řadu kategorií produktů o své originální produkty, od vždy ostré tužky "Ever-Sharp", po které byla společnost nazvána, přes první elektronické kalkulačky s LCD displejem, masovou produkci solárních článků až po rozvoj a uvedení AQUOS LCD TV na trh.

Naše firma nyní nabízí řadu předních produktů B2B, včetně našich oceňovaných dokumentačních řešení, která zahrnují celou škálu multifunkčních tiskáren a řešení; moderní vizuální řešení zahrnující digitální nápisy a interaktivní tabule a systémy ECR/EPoS pro řadu vertikálních trhů a aplikací.

Dodržováním našeho obchodního kréda "Upřímnost a kreativita" a inovacemi řady produktů a služeb se společnost Sharp snaží, aby se stala jedinečnou společností, která utváří životní styl 21. století a poskytla našim zákazníkům a partnerům zážitky nad rámec jednotlivých produktů a jejich funkcí. Budeme inspirovat nové myšlenky v oblasti technologie a proto zaměstnáváme tým, který odpovídá našim ambicím a výjimečnosti.

Společnost Sharp se zaměřuje na zlepšování lidských životů prostřednictvím využití pokročilé technologie a závazku inovace, kvality, hodnoty a designu. Chceme, abyste se o nás dozvěděli víc, abyste se dozvěděli o hodnotě, kterou si klademe jako trvalý závazek silné obchodní etiky a rovněž i o řadě ocenění, které naše inovativní produkty získaly.

Profil společnosti

V Sharp Electronics - společnosti po celém světě známé díky svým jedinečným elektronickým produktům a řešením - je naší snahou dosáhnout rovnováhy mezi pracovním a osobním časem, a to s využitím produktů, které mohou lidem prospět jak v jejich pracovním, tak osobním životě a všude mezi tím. Obchodní produkty Sharp dokážou zvýšit vaši produktivitu a snížit náklady, zatímco spotřební elektronika dokáže zvýšit vaše potěšení, pohodlí a otevře vám nové perspektivy.

Produkty Sharp jsou navržené tak, aby pomáhaly jednotlivcům, rodinám a firemním týmům snadno se propojit, jasně komunikovat a kreativitu podporují tak, jako nikdy předtím. Společnost Sharp se zaměřuje na zlepšování lidských životů prostřednictvím využití pokročilé technologie a závazku inovace, kvality, hodnoty a designu.

Naším základním principem je „Poctivost a tvořivost“ spolu s jasným cílem vylepšit kvalitu života lidí pomocí nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou nejenom jedinečné inovativní produkty – podle našeho motta „Vyrábíme výrobky, které chtějí ostatní napodobovat!" - rovněž vytváříme nové životní styly pro 21. století.

Statistické údaje ke konci fiskálního roku 2014

Čisté tržby:

Svět,  21 784 mld. EUR
Evropa   1 071 mld. EUR**

Zaměstnanci:

Svět  49 096
Evropa   2 150

 

Evropská infrastruktura:

Obchodní jednotky:
Obchodní jednotky sídlí ve 3 významných městech:
Londýn: Sharp Information Systems Europe a evropské vedení
Hamburg: Sharp Energy Solutions Europe
Mnichov: Sharp Visual Solutions Europe

Kanceláře prodeje:
17 kanceláří po celé Evropě

Výroba/Výzkum a vývoj:
4 zařízení po celé Evropě

Obchodní filozofie a přesvědčení

Obchodní filozofie
Nechceme pouze rozšířit objem naší obchodní činnosti. Spíše se snažíme využít naše jedinečné, inovativní technologie, abychom přispěli kultuře a blahu lidí na celém světě.
Záměrem naší společnosti je růst ruku v ruce s našimi zaměstnanci, podporovat je a pomáhat jim, aby dosáhli svého plného potenciálu a zlepšili svoji životní úroveň.
Naše budoucí prosperita je přímo spojena s prosperitou našich zákazníků, prodejců a akcionářů... opravdovou rodinou Sharp.

Přesvědčení

Společnost Sharp Corporation se zaměřuje na dvě hlavní myšlenky:

"Poctivost a tvořivost"

Odevzdáním se těmto myšlenkám můžeme dosáhnout skutečného zadostiučinění z naší práce, zatímco smysluplně přispíváme do společnosti.

Poctivost je základní ctností lidstva
... vždy být upřímní.

Kreativita podporuje vývoj
... neustále si uvědomovat potřebu inovace a zlepšování.

Harmonie přináší sílu
... vzájemná důvěra a spolupráce.

Zdvořilost je důležitá
... vždy být zdvořilí a uctiví.

Odvaha je základem hodnotného života.
... přijmout každou výzvu s pozitivním přístupem.

Vize a mise

Naše filozofie

Vize Sharp nám umožňuje dodávat "jedinečná" řešení, která podporují růst a úspěch našich zákazníků - tak vytváříme nové ziskové obchodní příležitosti pro nás i pro naše partnery.

Našim zákazníkům a partnerům se budeme věnovat nad rámec individuálních produktů a jejich schopností. Budeme inspirovat nové myšlenky technologie:

Sharp mění způsob, jakým organizace nakládají prostřednictvím propojených technologií s informacemi. Tím, že nabídneme komplexní portfolio oceňovaných displejů a řešení pro správu dokumentů, pomůžeme společnostem vytvářet, spravovat, vizualizovat a sdílet informace a tak umožníme zcela nový pohled na spolupráci. Od MFZ po řešení správy dokumentů, video stěny až po interaktivní tabule, rozšiřující řada kancelářských technologií, služeb a podpory Sharp je navržena tak, aby informace byly věcnější, plynulejší a dostupnější a inspirovaly se myšlenkami z technologie.

Kariéra

Máme pestrou škálu zajímavých pracovních pozic, v kterých můžete vynikat, ať už jako součást našich týmů podpory nebo coby člen specializovanějšího oboru či vedení. Máte-li ambice a chcete-li se stát součástí naší světlé budoucnosti, chceme o vás vědět.

Společnost Sharp se zavázala podporovat poctivost a z procesu náboru a výběru eliminovala jakoukoli diskriminaci. Zajistíme, aby s žádným uchazečem o práci nebo zaměstnancem nebylo zacházeno nepřívětivě, přímo či nepřímo, na základě věku, rasy, postižení, pohlaví, rodinného stavu, náboženství, víry či sexuální orientace.

Centrum tiskových zpráv

Centrum tiskových zpráv Sharp vám přináší nejnovější informace o produktech a obchodní činnosti Sharp Europe. Klikněte na Tiskové zprávy a přejděte k našim nejnovějším oznámením.

Je také domovem blogu Sharp Europe, Insights. Insights poskytuje hloubkový vhled do světa v Sharp. Od článků o našich jedinečných technologiích a produktech, které přináší výhody společnosti, ve které pracujeme a žijeme; k pohledu na výkonné pracovníky v Sharp Europe a toho, co je motivuje. Můžete zde  nalézet nejaktuálnější informace, co se v Sharp děje.

Jste-li novinář a máte dotaz ohledně společnosti Sharp, zašlete e-mail manažerovi evropského  PR oddělení Sharp, prosím.

Sharp Česká republika

Sidlo společnosti a fakturační adresa:
Sharp Business Systems Czech Republic s.r.o.
K Červenému dvoru 3269/25a
130 00 Praha 3

E-mail: info.cz@sharp.eu
Telefon: +420 234 129 011

Pobočka Brno:
Purkyňova 2740/45,
612 00 Brno-Královo Pole

E-mail: info.cz@sharp.eu
Telefon: +420 541 590 130

Spisová značka: C 264009 vedená u Městského soudu v Praze
IČO: 04059573
DIČ: CZ04059573

 

Sharp ve světě