Kontaktujte nás

Spojte se s námi na ISE 2017

Přijďte a objevte naše rozšířené portfolio na ISE 2017 od 7. do 10. Února v Amsterdam RAI, Hala 12, Stánek E76

Zúčastníme se ISE 2017, kde představíme naše nové produkty pro rok 2017 a ještě mnohem více! Společně s řadou skvělých překvapení a naším rozšířeným portfoliem produktů, které si můžete osobně vyzkoušet.

Rovněž v rámci našich pořádaných interaktivních ukázek zjistíte, jak díky spolupráci s námi dokážete vašim zákazníkům odhalit skrytý potenciál v oblastech vzdělávání, maloobchodu a konání událostí.

Chcete-li získat vstupenku na ISE 2017 zdarma, klikněte na odkaz níže a zaregistrujte se - nezapomeňte použít náš unikátní kód: 703791.

 

Sharp's ISE 2017 Digital Signage Partner

Jsme potěšeni, že na ISE 2017 budeme spolupracovat se CityMeo coby naším partnerem pro digital signage a ještě více posílíme v této oblasti naši nabídku. 

CityMeo nabízí snadno použitelná řešení digital signage, která zjednoduší způsob, jakým komunikujete. Jejich platforma na bázi cloudu nabízí mnoho výkonných funkcí, včetně nástroje pro vytváření obsahu, aktualizací živého obsahu, kontextového vysílání a rozhraní pro správu systému více obrazovek. Vestavěné nástroje pro vytváření analýz v reálném čase vám umožní přesně monitorovat komunikaci odkudkoliv, ze všech vašich zařízení, včetně tabletů a telefonů. Školení trvá několik minut, a to i pro ty, kteří nejsou profesionálními techniky.

Kategorie: Digital Signage; Rezidenční; Komerční

Webová stránka: www.citymeo.io

Požádejte o schůzku s některým z našich odborníků na vizuální řešení

Požádejte o osobní schůzku s našimi odborníky a zjistěte, jak můžete odemknout konektivitu a zvýšit produktivitu svých zákazníků. Vyplňte formulář, zkontaktuje vás člen našeho týmu.

loading