Kontaktujte nás

Výhody interaktivních řešení

Interaktivní displeje Sharp byly navrženy s ohledem na prostředí škol a vysokoškolských kampusů, stejně jako i s ohledem na kancelářské prostředí - jakékoli místo, které potřebuje snadno použitelné, výkonné a cenově efektivní řešení. Vynikající platformou pro komunikaci, ať již v učebně nebo přednáškovém sále, díky kterému je výuka poutavější, je naše zařízení BIG PAD, podporující kreativitu, výkonnou týmovou spolupráci a účinné rozhodování.

Jako u všech řešení Sharp je i zde minimální nastavení, vysoce uznávaný dotykový výkon a snadné používání nástrojů softwarových aplikací Sharp. BIG PAD jednoduše zvyšuje sebevědomí uživatele a zajišťuje větší týmovou spolupráci. Díky velké řadě displejů různých velikostí s rozlišením FHD, je BIG PAD skvělým příkladem toho, jak společnost Sharp mění způsob, jak organizace prostřednictvím propojených technologií nakládají s informacemi.

Učitel ve třídě i přednášející na schůzce týmu mají úkol po ruce. Naši uživatelé nemusí být nezbytně IT odborníky, ani o to neusilují. Řešení Sharp BIG PAD je intuitivní, velmi snadno se používá a nezklame je. BIG PAD je řešení Sharp s bezproblémově integrovanými funkcemi. Tvoří ho displej, dotyková obrazovka s námi vyvinutou technologií, firmware, software a aplikace, stejně jako pera Sharp - stylus a guma - společnost Sharp vyvinula každou část řetězce řešení. To uživateli umožňuje skutečně se soustředit na výuku nebo interakci s kolegy a nemusí se starat o technologii - ta jednoduše funguje.

Funkce interaktivních řešení

 • Víceúčelové aplikace

  Lepší způsob jak učinit lepší dojem

  Systém dotykového interaktivního displeje Sharp dokáže váš úspěch zvýšit kdekoli - od kancelářských zasedacích místností po konferenční místnosti, od učeben po přednáškové sály. Motivujte své publikum. Zlepšete svůj obraz. Dejte své zprávě dynamický ráz, který si zaslouží. Využíváte-li ve svých prezentacích Sharp, možnosti jsou nekonečné... a každý moment je tím správným okamžikem pro velkolepé představení.

 • Neobyčejná velikost obrazovky

  Svoji zprávu předejte s větším dopadem

  Na velikosti záleží - a v současném světě plném konkurence dokáže interaktivní systém Sharp způsobit velký rozdíl v tom, jaký dopad vaše poselství bude mít. S obrazovkami třídy 80" (úhlopříčkou 80") vám interaktivní systémy Sharp BIG PAD poskytují vynikající HD jasnost, díky které vaše prezentace ožijí.

 • Vynikající kvalita obrazu

  Rovnoměrný jas s nízkou spotřebou energie

  Technologie Sharp UV2A vytváří jasné barevné obrazy a celá řada rovnoměrně rozmístěných LED, které slouží k podsvícení panelu, přináší rovnoměrný jas a lepší čitelnost textu.

  Přibližně pětinásobně vyšší jasnost v porovnání s plazmovými displeji

  Model

  Sharp PN-70TB3 70"
  (LED-LCD s úhlopříčkou 69 1/2")

  Typický
  jas
  300 cd/m2


   

  Model
  Sharp PN-70TB3 70"
  (LED-LCD s úhlopříčkou 69 1/2")

  Typická spotřeba
  energie

  225 W

   

 • Uživatelsky přátelské rozhraní Pen Software™

  Ovládněte každou prezentaci jako profesionál

  Uživatelsky přívětivé softwarové rozhraní - pomocí dotykového pera  můžete snadno spouštět a zobrazovat uživatelské rozhraní Pen Software - menu obsahující chytře uspořádané ikony, které umožňují snadný přístup k nastavení a funkcím pera. Každé dotykové pero má vlastní menu, které lze zobrazit i tehdy, když na obrazovku píšou čtyři osoby najednou. U každého pera lze provést individuální nastavení, jako je barva a tloušťka linky (pomocí funkčních tlačítek).

  Dejte své prezentaci ten správný dotyk

  Co do výkonnosti, jednoduchosti a pohodlného ovládání, nic nepřekoná interaktivní systém Sharp. Pokročilá technologie optické detekce a infračerveného duálního dotyku zajišťuje větší přesnost a zvyšuje tak použitelnost. Můžete vytvářet pracovní plány, označovat důležitá témata, označovat soubory a mnoho dalšího - už není třeba sdílet označené dokumenty nebo rozdávat tištěné dokumenty určené k budoucímu použití.

 • Konektivita MFZ

  Dokumenty a barevné snímky naskenované z kompatibilního MFZ Sharp lze importovat přímo do Pen Software a následně je zobrazit na BIG PAD. Data zobrazená na obrazovce - včetně poznámek - lze uložit do PC nebo zaslat k tisku přímo do MFZ.

 • Pracujte chytřeji s Touch Display Link

  Software Touch Display Link 2.01 podporuje účinnou a vícestrannou komunikaci. Obsah na obrazovce - rukou psané poznámky a kresby provedené v reálném čase lze současně zobrazit na BIG PAD a mobilních zařízeních, například počítačích, tabletech a smartphonech. Touch Display Link zjednodušuje interaktivní prezentace, živé diskuze a jednání, jak v obchodním, tak vzdělávacím prostředí.

  Touch Display Link umožňuje na BIG PAD a mobilních zařízeních připojených přes bezdrátovou LAN následující interaktivní funkce: sdílení obsahu na obrazovce

  • přenos souborů
  • interaktivní zápis a kreslení na obrazovku
  • dálkové ovládání BIG PAD z mobilních zařízení

  Současně lze zapojit až 50 mobilních zařízení.

  Soubory lze mezi mobilními zařízeními přeposílat i tehdy, kdy nejsou připojeny k BIG PAD.

  Uživatelé si mohou ukládat vlastní snímky obrazovky do svých mobilních zařízení, kam si zapisují vlastní komentované poznámky (osobní poznámky).

  Touch Display Link rovněž propojí dvě zařízení BIG PAD na stejné síti (intranet, VPN, atd.) a tak umožňuje velkoplošnou interaktivní komunikaci.

   

  1 - Počet zapojitelných mobilních zařízení závisí na následujících podmínkách

  • Monitory LCD
   • PN-70TA3/60TA3 se používá s předinstalovaným softwarem: Max. 20
   • PN-70TA3/60TA3/70TB3/60TB3 se používá se softwarem na CD-ROM: Max. 50
  • OS — Windows® 7: Max. 20; Windows® 8/8.1: Max. 50

  2 - Požadavky na OS:

  • PC: Windows® 7, Windows® 8/8.1;
  • Tablety: Windows® 7, Windows® 8/8.1, Android, iOS;
  • Smartphony: Android, iOS

  3 - Připojení 20 nebo více mobilních zařízení vyžaduje minimálně dva přístupové body LAN.